Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudnátok oldalakat ajánlani,...

Tudnátok oldalakat ajánlani, ahova érdemes lenne kiraknom ezt a kérdőívet még?

Figyelt kérdés

Olyan oldalak kellenek, ahol szívesen töltenek ki kérdőívet az emberek. Kiraktam már facebookra egy csomószor és a Hoxa-ra. De egyáltalán nem halad a kitöltők száma.

Azért, ebbe a vallás kategóriába teszem fel a kérdésemet, mert a kérdőív azt "boncolgatja", hogy mennyire befolyásolja vallásilag az embereket egy olyan sorozat, amiben különböző bibliai karakterek vannak megjelenítve.

(nincs szándékomban semmilyen vallási vitát kezdeményezni és semmi hasonló, ez a kérdőív csak a vizsgajegyemhez kell, teljesen anonim, ezt a témát kaptam a tanártól úgy hogy választásom sem volt). Kellene még kb 15 ember.

Tudnátok, ilyen oldalakat írni nekem, ahova feltehetném még?

Esetleg, ha valaki ki szeretné tölteni, neki elküldöm privátban.

Válaszokat előre is köszönöm szépen!



2021. ápr. 28. 22:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, elég sokat segítettetek, nem számítottam ennyi segítségre, úgyhogy ezer hála nektek, nagyon szépen köszönöm! ❤️
2021. máj. 2. 21:15
 12/12 KZitus ***** válasza:
:-)
2021. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!