Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak az én környezet van teli...

Csak az én környezet van teli olyan emberekkel akik nap mint nap imádkoznak meg Istenre hivatkoznak közben meg a lehető legundorítóbb életet élik:alkoholisták, cigiznek, állandóan megsértenek másokat, kibészelnek embereket a hátuk mögött stb...?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
És még a magyar helyesírási és nyelvtani ismeretiedet is elrontották...!
2021. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Szervusz.


Nem, a világon nagyon soka élnek így. Őket valahova belekeresztelték, de nem azzal összhangban élnek. Sok helyen azt tanítják, hogy a keresztelkedés, megmenti az életét. Ezért aztán, számukra a rossz, nem befolyásoló tényező az ítéletkor.

2021. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Én még bűntelen embert nem láttam kérdező, de te biztos az vagy, csak még nem találkoztunk.
2021. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Irigylem, hogy mennyi felesleges időd van másokat figyelni.
2021. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a főbérlőm volt ilyen, aztán elköltöztem. Az összes többi ismerősöm, aki imádkozik, vagy rendes keresztényi életet él vagy nem is keresztény. :p

Az egyik hölgy például a tündérekhez imádkozik, pedig elmúlt negyven.

2021. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mi nagyon szépen élünk, a sok rossz ellenére is hitben, szeretetben. Van ilye, van olyan, de Isten mindenkit szeret, bűneinket megbocsátja és hozzá fordulhatunk mindig. Benne megnyugvást találhatunk. Szeressétek egymást, hisz ember tud segíteni az embernek. Puszillak, ölellek titeket.

Nem iszunk rendszeresen, nem dohányzunk, 2 gyerek, suli óta együtt vagyunk 20 éve 😊 sosem adnám fel senkiért a férjem, ő a legszebb kívül-belül, a gyermekeim apja, az életemet szebbé tevő emberem, akire felnézek. A gyermekeim meg így vagy úgy de csodák. A 2. úgy volt sosem lehet már és magától lett. 😍

2022. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amiket Ön felsorol azok a cselekedetek nyilvánvalóan nem férnek össze a hittel. Mivel hit által igazulunk meg Isten előtt és ez nem tőlünk van, Isten ajándéka ez, gyümölcseiről ismerszik meg a fa. A nevezett emberek nem komoly hívők, maximum csak vallásosak. Egyébként pl a muszlimoknál bármilyen alkohol ivás összeférhetetlen a hittel, keresztyének között az adventisták tiltják a szeszes italok fogyasztását.
2023. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!