Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Öngyilkosság után a pokolra...

Öngyilkosság után a pokolra jutok? Valami büntetést kapnék, nem?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 14:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%

Aki öngyilkos lesz, az meghal, megszűnik létezni. Isten nem tartja életben azokat, akik helytelenségeket követtek el. Az élet szent, és akik nem értékelik, azok elveszítik az élethez való jogukat.

Isten nem fogja azért életben tartani semmilyen formában, mert ezzel az élet szentségét feketítené be.

2021. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
15%
#11 Isten egyik neve hogy Irgalmazok akinek irgalmazok és kegyelmezek akinek kegyelmezek", úgyhogy nem tudhatod, Isten hogy fogja megítélni az öngyilkost mert annyira nem látod át egy ember életét mint Isten. Ettől függetlenül, nagy hiba az öngyilkosság, helyette inkább fordulj Istenhez a megoldásért kérdező!
2021. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18%

12

Egyetértek, ez valóban így van. Talán rosszul fejeztem ki magam.

2021. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem érné meg, menni kell tovább.

Lecsillapodtam, nem lesz ilyen cselekedetem.

Bárki, aki ezt valaha olvasni fogja!! Ha bármikor ilyesmi jutna eszetekbe, adjatok magatoknak időt, legyetek megértőek, és ne adjátok fel. Ja, és hirtelen felindulásból soha ne cselekedjetek! ❤️

2021. jún. 10. 18:19
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes 🥰
2021. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#15 ❤️❤️❤️
2021. jún. 10. 23:36
 17/23 anonim ***** válasza:
24%
Igen, a pokolba jutnál.
2021. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"Lecsillapodtam, nem lesz ilyen cselekedetem."

Szuper!

2021. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
45%
Én többször öngyilkos lettem és pontosan ugyanazokat a hibákat kell kijavítanom. Illetve ugyanolyan nehéz életet kaptam, hogy többször megfordult a fejemben és el kell viselnem anélkül az életet. Van a csuklómon egy jel, mintha már felvágtam volna az ereimet. A jelenlegi életben egyáltalán nem tettem ilyet, de többször többféleképpen voltam öngyilkos. Na most ha Isten elpusztítana valakit, pontosan az volna az élet hitének befeketítése. Halkan maradjunk annyiban, hogy nagyon közel állok hozzá. Miután megkaptam az információkat, átéltem, és a kapcsolatom problémái is logikus megvilágításba kerültek.
2021. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne igazságos emiatt büntetni.
2021. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!