Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki szerint az...

Van itt olyan, aki szerint az öngyilkosok nem kapnak büntetést a halál után, hanem van ott legalább egyvalaki, aki megérti az ő nézőpontjukat is?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha valaki a magány, elhagyatottság, az emberek iránta való érdektelensége, vagy elutasítás miatt hal meg, akkor szokták mondani a sablontanácsokat, hogy változtass, ismerkedj, menj edzeni, magadnak köszönheted, a te hibád még az is ha meghalsz. Van olyan, aki nem így gondolja, és megérti azt, aki ilyen helyzetben nem tudott, nem akart mást tenni?

2017. febr. 10. 22:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
45%
Megérteni meg lehet, hogy sok a fájdalom meg a kilátástalanság. De előbb utóbb mind meghalunk, fölösleges így feladni.
2017. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem gyilkosság: 10 feketepont, öngyilkosság viszonyt csak 1 feketepont.


Viccen kívül:

Komolyan van, aki azt gondolja, hogy BÜNTETÉST kapunk utólag bármiért? Kitől?

2017. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
26%

Az öngyilkosságot nem tudom elfogadni és nem vallási okokból hanem azért mert végülis ezzel a rokonokat és az ismerősöket bünteted hisz ők fognak évekig gyászolni még te a könnyebb utat választottad.


Igen is ki kell mozdulni,pszichológust keresni stb ha valaki egyiket sem teszi akkor persze hogy nem lesz jobb. Max akkor tartom jogosnak ha az illető már mindent megpróbált és tényleg nem tud változtatni. Az a baj hogy sokan nem tesznek érte hogy jobban legyenek és nem kapnak megfelelő felvilágosítást arról hogy hova lehet fordulni. Ezért kéne mentális betegségekről is beszélni az iskolákba meg munkahelyeken.

2017. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Az én rokonaim és ismerőseim egy percig nem fognak gyászolni, nemhogy évekig. Pont az emberek közönye az, ami idáig juttatott. És én tényleg mindent megpróbáltam már.
2017. febr. 10. 22:20
 5/32 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem senki se kap semmilyen büntetést a halál után, de ettől függetlenül egyetértek a sablontanácsokkal.
2017. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
4: ezt csak te hiszed így a valóságban évekig is gyászolni fognak.
2017. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a "könnyebb út" hülyeséget azok szajkózzák, akik életükben nem mentek át semmi olyanon, ami öngyilkosságba kerget egy embert. Ettől függetlenül én is úgy gondolom, hogy nincs olyan, amit ne lehetne megoldani, akár pszichológus, pszichiáter segítségével. Sok ember van, aki öngyilkos akart lenni valamikor, de most szép, sikeres életet él, csak merni kell segítséget kérni.
2017. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
22%
Miért szerinted nem könyebb ha valaki kinyírja magát mint hogy szembe nézzen a problémáival és megpróbálja megoldani őket.
2017. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanmár. Nem kapnak senkitől büntetést. Ateista vagyok, nincs semmi a halál után senkinek, törődjetek bele, mindannyian a földben fogunk bomlani oszt kész, mit nem lehet ezen érteni :D
2017. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Én már kértem segítséget, nem egyszer. Volt aki válaszra sem méltatott, vagy csak pénzért segített volna (az ezoterikus megvilágosodottak és tanácsadók). Aki próbált segíteni, az nem tudott, nem használt.
2017. febr. 10. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!