Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha tényleg lenne mennyország...

Ha tényleg lenne mennyország és tudnád,mit választanál?

Figyelt kérdés
Ha tudnád,hogy létezik mennyország,ahol az összes halottaddal találkozol majd,( de csak ha nem leszel öngyilkos,hogy hamarabb odajuss), kikkel találkoznál,akiket szeretsz és mi lenne a te mennyországod? (Ami olyan érzés neked).. nekem a haverokkal strand,koncert,vidámpark,kinti mozi,élő latin zenék,éjjel egy tengerparton homokon táncolva a tűz körül,lámpásokkal :p nappal piacok,de mindig valami kinti lenne. Akiket újra láthatnék és várok,az apám,mamám,anyósom,apósom,osztálytársam,(élő családom már nincs is,férjemen,gyerekemen kívül). Írjatok
2021. júl. 28. 15:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Olyan lenne, amit már megtapasztaltam. Egy abszolút végtelen tökéletes létforma, amiben nincs változás( romlás). Csak végtelen egység. Lelkek csarnoka, ahol isten végtelen darabja egybeolvadva létezik az örök pillanatban.


Te még túl ember vagy, ahhoz hogy mennyországon képzelegj. Előbb legyél spirituális.

2021. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#1-10, miért nem a lérdésre válaszoltatok?
2021. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok és a kérdésre válaszoltam.
2021. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!