Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik hitbeli okokból nem...

Akik hitbeli okokból nem oltatják magukat covid elleni vakcinával, azok hogy magyarázzák a döntésüket a munkahelyükön?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 23:58
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/274 anonim ***** válasza:
68%
#170 ilyenre nem buzdit hogy oltassuk be magunkat az nem szeretet hogy felvesszük a fenevad belyegenek eloképét. Ha meg kotelezni akarja a hatalom az mar egyenesen satani
2021. nov. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/274 anonim ***** válasza:
90%

"az nem szeretet hogy felvesszük a fenevad belyegenek eloképét"

Hol mondja, hogy az oltás "a fenevad bélyegének előképe"?

2021. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/274 A kérdező kommentje:

"De az úgy szokott lenni, hogy előtte/közben az eszünket is használjuk."


Ha valaki az eszét használja, akár csak kérdések feltevésre is, akkor "önjelölt vírus szakértőnek", "fotelvirológusnak" van bélyegezve. Ezért kell feltétel nélkül hinni a szakembereknek. Ők tudják, ők ezt tanulták évekig, ebből van diplomájuk. Nem szabad megkérdőjelezni a hozzáértésüket és a szándékukat. (Kivéve az oltás szkeptikus orvosoknál, habár ők is ezt tanulták évekig és ebből van diplomájuk, de nekik nem szabad hinni, mert ők buták és/vagy rossz szándékúak, náluk a diploma és a szakember mivoltuk nem garancia, míg a többieknél ez elegendő a beléjük vetett hithez.) Én nem hiszek az oltás ellen lázítóknak sem. Csak egyszerűen nem értem, mi alapján választják meg az emberek, hogy kinek fognak hinni. Egy laikus hiába hallgatja meg az orvos által előadottakat, úgysem tudja megállapítani, hogy helytálló-e, mivel nem ez a szakmája. Hiába is jegyez meg és hangoztat olyan szavakat, hogy "tüskefehérje", meg "antigén". Nem lesz tőle valós rálátása az egészre, nem lesz okosabb, ezt csak az egó hiteti el vele, ami sajnos mindannyiunkat megtéveszthet, engem is. Minden porszívóügynöktől csakis olyan érvelést hallhatunk, ami a porszívó megvásárlása mellet szól! Mi mást is hallhatnánk tőle? De így tényleg csak a hit maradhat. Egyik párt a mainstreamnek hisz, másik párt a laposföldeseknek. Marad-e valaki párton kívül?

2021. nov. 24. 11:30
 184/274 anonim ***** válasza:
79%

"De az úgy szokott lenni, hogy előtte/közben az eszünket is használjuk."


Kérdezőnek igaza van.(nem nekem🙃) sajnos manapság az az ostoba aki tovább lát az orránál. Nem csak azt nézi hogy mi van most a szörnyűséges vilagjárványban, hanem mi lesz utána, milyen világ vár ránk akkor? És nem eszik meg minden ürüléket amit elé raknak, hanem megszaglássza nem bűzlik e?

2021. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/274 anonim ***** válasza:
57%
#182 ez szerintem egyertelmu, az nem látja aki vak
2021. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/274 Alex Fly ***** válasza:
89%

Ezzel csak az a gond, hogy az ilyen hozzáállás egyenlőnek tekinti a tudományellenes (flatliner, antivaxer, ezotard, stb.) hozzáállást azzal, ha valaki ragaszkodik a tényekhez.

Ezzel szemben én nem találtam a Bibliában olyasmit, hogy a hazugság egyenértekű lenne az igazsággal - az ellenkezőjét viszont annál többször...

Mint ahogy azt is írja, hogy azt választod amelyiket akarod, de meglesznek a következményei.

2021. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/274 anonim ***** válasza:
31%
#186 Világi tudomány? Annak mi koze bibliahoz... Tudosok nagyresze hazudik ejjel nappal de ez sztem egyertelmu hisz a vilag jelenleg a satan uralma alatt van... biblia az abszolút igazság nincsen mas
2021. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/274 Alex Fly ***** válasza:
100%

@187: nem. Nincs olyan, hogy "világi tudomány"...

A tudomány a jelenségek megfigyelése alapján levont következtetések rendszere és azok hatásainak megfigyelése - és ez teljesen független a megfigyelő világnézetétől.

A Biblia pedig még mindig nem természettudományos szakkönyv.

A maga érvényességi területén abszolút igazság, azon kívül viszont nem alkalmazható.

De ha így gondolod, akkor a Kolossé 2:20-22 alapján nyugodtan fogdoad a nagyfeszültségű vezetéket, hiszen neked nem árthat, csak a "világi tudomány" hazudozik holmi áramütésekről...

2021. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/274 anonim ***** válasza:
75%

#188 pedig van, ebbe beletartozik nasa, covid, az hogy mi milliard fenyevekre repulgetunk es csimpanzokbol fejlodtunk ki ezek mind vilagiak hazugsag, bődületes okorsegek ahogy a gombolyu föld sem a biblia találmánya hanem emberek eszebol pattant ki ezzel szép alomban lehet tartani a többséget.


Nem lehet a Teremtő meg a satan asztalarol is zabalni kettőt sem erdemes mixelni döntened kell vagy ez vagy az

2021. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/274 Alex Fly ***** válasza:
20%

@189: na ennek totálisan nincs semmi értelme...

Illetve azért némi szikrája felfedezhető benne: az, hogy a Föld alakja gömbszerű, valóban nem a Biblia találmánya, hanem tény attól függetlenül, hogy erről a Biblia semmit nem ír. És attól még nem lesz kevésbé igaz, hogy ateisták is tudomásul veszik ezt a tényt, nem csak a keresztények.

2021. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!