Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki vallásosnak mondja magát,...

Aki vallásosnak mondja magát, abból a legtöbb miért nem tart be olyan dogokat se amit még én ateistakén is?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 16:56
1 2
 11/13 anonim válasza:

9-eshez:

Az agyonszépitkezést nem ugy értettem hogy sminkkeli magát, hanem hogy napi 10-szer csinositgatja magát, ajakfeltöltésre jár, műszempilla műköröm az fixen mindig rajta van. Ez hiúsg, nem? Az pedig rossz, nem?


Tegyük fel hogy én csontig katolikus extrém keresztény ember vagyok, és a mennyekbe kerülök ha meghalok. Csak szerintem nem tilos a házasság előtti szex. Meg megbaszok minden második nőt akit meglátok. Meg szerintem nem fontos vasárnap templomba menni. Ja és egy fejjel lefelé forditott keresztet tetováltattam magamra, mert szerintem jól néz ki. Szarok másokra, az számit nekem mi a jó, hiszen én vagyok az ájtatos, és én érdemlem meg a saját figyelmemet, Jézus tanitásai nem fontosak.


Na és akkor most nyugodt szívvel fogadd el hogy én vallásos vagyok, és ne legyen vele problémád

2022. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11

te vallásos keresztény vagy?

2022. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Persze, hogyne. Csak nem hiszem amit a Biblia ír, meg néhány tanítást/szokást is hülyeségnek gondolok. De keresztény vagyok az k*rvaisten!
2022. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!