Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus csak a kiválasztottakért...

Jézus csak a kiválasztottakért halt meg vagy mindenkiért?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 17:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nem, csak a te (pontosabban szektád) értelmezésedet sugallta a sátán, hogy megtévessze az embereket. Mint írtam, a Bibliában ilyen nincs.

Illetve amire még gondoltam, hogy te pont azt idézted, amit a sátán, a hazugság atyja mond a Bibliában. Nem neki kéne hinned, hanem Krisztusnak, aki halálával legyőzte a halált és megtörte a sátán hatalmát.

2021. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
#21 Van a bibliában, az ezer éves királyság hamarosan eljön akár tetszik akár nem.
2021. okt. 4. 18:15
 23/31 A kérdező kommentje:
#21 Ez az ördög világa amiben élünk. Nem a messiás uralkodik és EZ LÁTSZIK IS A VILÁGON!
2021. okt. 4. 18:15
 24/31 A kérdező kommentje:
#21 Ha messiás uralkodna akkor a pride meg ilyen fertő nem is létezne ezek mind ki lennének tiltva
2021. okt. 4. 18:16
 25/31 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hülyeségeket hordasz össze és egyáltalán nem ismered a Bibliát, ráadásul Krisztus helyett a sátánnak hiszel :(
2021. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

#25 Nem is tudtam hogy a sátán írta a Bibliát...


Jelenések könyve 20. fejezet


És (láttam) a lelkeket, akiket Jézus melletti tanúságtételükért és az Isten szaváért lefejeztek, akik nem borultak le sem a vadállat, sem képmása előtt, sem bélyegét nem viselték homlokukon vagy karjukon. Életre keltek, és ezer évig uralkodtak Krisztussal. 5A többi halott csak akkor kelt életre, amikor eltelt az ezer esztendő. Ez az első feltámadás. 6Boldog és szent, akinek része van az első feltámadásban. A második halálnak ezeken nincs hatalma, hanem Istennek és Krisztusnak lesznek papjai, és ezer évig uralkodnak vele.

2021. okt. 4. 18:44
 27/31 A kérdező kommentje:

#25 "Életre keltek, és ezer évig uralkodtak Krisztussal."


Szerinted ez a mondat mit jelent? Ez egyértelmüen a királyságról szól és ezt még a szekták is tudják. Ezen nincs mit magyarázni.

2021. okt. 4. 18:46
 28/31 anonim ***** válasza:
Ugye ez történik, amikor kiragadott mondatokat, ami egyébként látomás, próbálsz szó szerint értelmezni. Ezt teszik a szekták, nem véletlenül írtam.
2021. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
#28 Hát de ez az igazság. Lehet fáj neked de ez lesz, ez fog megtörténni. Az igazság fájdalmas elhiszem de attól még nem fog megváltozni. Ha meg nem szószerint értelmezed a Bibliát akkor fölösleges olvasni mert akkor mindent bele lehet magyarázni amit csak akarsz.
2021. okt. 4. 18:50
 30/31 anonim ***** válasza:
17-es, tényleg benne van a Bibliában, most néztem meg, majdnem az utolsó oldal az Ószövetségben. Csakhogy a Jel 18 még Babilon bukásáról beszél (hol van már az, régen elmúlt), a 20-as fejezet meg 1000 éves királyságról. Kicsit nagyon össze-vissza van ez a könyv. Jézus amikor mondta, azt mondta, ahogy visszajön vége mindennek nem lesz itt semmi "új Föld". Minden csillag és egyéb összeomlik, ítéletet hoznak, elgyőzi a bűnt. Nosztradamusz is ezt jósolta, az utolsó pápa most él.
2021. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!