Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istenhívő, vagy ateista vagy?...

Istenhívő, vagy ateista vagy? Ezen túlmenően a Covid-oltás beadatása mellett vagy, vagy ellene?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
0%
#40 ha az a fenevad bélyege akkor meg is érdemled...
2021. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
100%
#41 gondoltam, hogy nem adsz rendes választ :D
2021. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
100%

#41

A mazsolás süti a fenevad bélyege, te szereted a sütiben a mazsolát?

2021. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
18%

Nem. Jézus azt mondta, mások vállában meglátod a sok tűt, de a magad vállában nem látod.


"Egy csomó betegség van, ami egy életen át tartó szurkálással jár."

Ezt valahol az elején írták. De én elvileg nem vagyok beteg, tehát nem értem, hogy a világ miért akar beteggé tenni, hogy oltásokkal traktál. Ez itt a gond, hogy egészséges emberekből szándékosan beteget csinálnak.

2021. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
90%

#44

K*rvára örülnék, ha nem forgatnád ki a szavaim.

Azt mondtam ezzel, hogy pár szuri nem teszi kevésbé teljessé az életed, hisz az ilyenmbetegséggel élők is teljes életet élnek.


Pont azért kapsz szurit, hogy ne legyél beteg, de ha még nem is lennél beteg másnak se add át.

2021. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
100%

#44-es válaszoló nem érti meg, hogy milyen betegségek léteznek és milyen súlyos következményei lehetnek, ha nem kezelik.


"De én elvileg nem vagyok beteg, tehát nem értem, hogy a világ miért akar beteggé tenni, hogy oltásokkal traktál."


Mondjuk nem azért oltanak, hogy beteg vagy.

Attól, hogy beoltanak nem leszel beteg, ha csak nincs valami másmilyen betegséged, amely miatt nem lehet téged oltani.

Mellesleg eltúlzod, hogy a világ akar beoltani, csak azok akik orvosok, meg azok az emberek akik nem szeretnének több halottat.

Plusz, ha átgondolod, akkor ha tényleg van vírus akkor hordozó vagy, vagy azok az emberek akik tüntettek a vakcina ellen meg felvonultak csak véletlen kerültek a lélegeztető gépekre?

2021. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
7%

#46


"azok az emberek akik tüntettek a vakcina ellen meg felvonultak csak véletlen kerültek a lélegeztető gépekre?"


Ezt hol olvastad vagy hallottad a TV-ben? Nem latod hog hazudnak ejjel nappal neked? Ébresztő

2021. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
5%

"#44-es válaszoló nem érti meg, hogy milyen betegségek léteznek és milyen súlyos következményei lehetnek, ha nem kezelik."


Pont ez az, hogy miért van hogy súlyos következményekkel járó betegségek vannak a mai világban. Nem tudom, csak én vagyok normális, hogy ezt nem veszitek észre? Régen nem volt ilyen, valaki valamit nagyon rosszul csinál a világban, ha ennyire súlyos. Régen kifújtam az utcán az orrom a földre mint egy paraszt és el is múlt az influenza. Most meg basszák az emberbe az oltásokat.

2021. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
100%

#46-os vagyok

amerikában ez eléggé gyakori volt és az én nagymamám meghalt lélegeztetőgépen mielőtt lett volna vakcina

légy szíves ne oktass ki olyan dolgokról amiről fingod sincs

2021. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
22%
49-es és akkor ez feljogosít arra, hogy figyelmen kívül hagyjuk a népírtást ami a Földön zajlik? Régen azt mondták, hogy a tű használatával terjed az AIDS is. Most meg le van szarva az AIDS, oltsunk mindenkit? Valakit használt tűvel oltanak, csesszétek meg.
2021. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!