Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istenhívő, vagy ateista vagy?...

Istenhívő, vagy ateista vagy? Ezen túlmenően a Covid-oltás beadatása mellett vagy, vagy ellene?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
9%
#57 sok szemét kaját olcsó előállitani az élelmiszergyáraknak
2021. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
94%

#58

nem is tudom, ha mindenki azt az oltást kapta kiskorában, mint én, akkor elég rossz munkát végeznek az orvosok, hogy megbetegítsenek XD

de amúgy meg sem kérdezted, hogy milyen krónikus betegségem van, szóval fingod sincs hogyan alakulhat ki, látszik, hogy ignoráns vagy és egy kalap alá veszel mindent és az én világról kialakított képemet nem az anyám vagy apám vagy egy random ember a netről alakítja, hanem bizonyíték és eredmények.


#57 nagymamám hitt istenben és Jézusban nyugi

mint több millió ember aki szörnyű kínok között hal meg

mellesleg ami után gyógyszereket szedtem pár évig és sikerült a pszichológusnak segítenie, hogy jobban elfogadjam magam, semmi problémám nincsen


mellesleg az előbbi felvetéseimre senki nem válaszolt, hogy talán be kellene bizonyítani a bibliát, hogy mennyire igaz

2021. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
28%
#61 sok szemét gondolatokat olcsó előállitani az emberi agynak
2021. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
9%

#63 Cukros kajákat nem drága előállitani szóval ezzel mit is hazudtam neked?


EZ AZ IGAZSÁG KUTASS UTÁNA.

2021. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
9%
#63 vajon miétrt VAN ENNYI EMBER ELHIZVA HA ÉN CSAK HAZUDOK NEKED? FÁJ AZ IGAZSÁG?
2021. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
5%
Igen, ezt mindenki tudja, hogy szeméttel etetnek minket.
2021. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
9%
#63 És szerintem sokan egyetértenek velem abban hogy a zöldség, gyümölcs meg magvak sokkal egészégesebb mint az a gusztustalan diszno, akármilyen hus meg a cukros löttyök amik tele vannak tömve tartositoszerekkel meg édességek amiknek 99%a tömény cukor
2021. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
0%
#66 dögevők vagyunk a szemükben
2021. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
0%
62-es, minden betegségnek van oka. Ha ismernélek meg tudnám mondani mi okozza.
2021. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
0%
A zöldség, gyümölcs mind agyon van permetelve, beleivódik nem csak a héjába. A külföldi szemét gyümölcsöt úgy adják el, hogy magyar. A helyedben minél kevesebbet ennék vagy tudni kell, hogy a szomszéd néni termelte, amit én is csinálok. Az összes Auchan, Tesco gyümölcs, zöldségtől felpuffadok.
2021. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!