Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol szeretnél boldog lenni a...

Hol szeretnél boldog lenni a földön vagy az örökkévalósagban ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 07:18
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

#30

Nem az a probléma, hogy honnan van másolva (ha normális a fordítás), hanem a félremagyarázással.

Szerinted mit mondott Jézus? Hova megy helyet készíteni az emberek számára?

2021. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
75%

"Hova megy helyet készíteni az emberek számára?"

Igen, de ott romolhatatlan testünk lesz. Ezt is mondta. Tehát nem anyagi világ. És csak az anyagi világban van Föld.

2021. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

#32

Mi ezzel a gond? Igen, ott romolhatatlan testünk lesz.


"Aztán így szól a király a jobbján állókhoz: Jöjjetek, Atyám áldottai, vegyétek birtokba a világ kezdetétől nektek készített országot!"

Melyik országot? Nyilván azt, ahonnan Krisztus jött:

"Az én országom nem ebből a világból való. Ha az én országom ebből a világból volna, szolgáim harcra kelnének, hogy a zsidók kezébe ne kerüljek. De az én országom nem innen való."


"Atyám házában sok hely van, ha nem így volna, megmondtam volna nektek. Azért megyek el, hogy helyet készítsek nektek."

2021. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
69%
Igen 33-as. Én is ezt mondom, hogy nem lesz újrateremtett Föld, mert az anyagi világban van. Hanem szellemvilág lesz, a Mennyország, mert az a hely Jézus világa.
2021. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Akkor a Biblia alapján jól mondod.
2021. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
53%

31# Írtam bárhol, hogy nincs menny? Annyira elvakultak vagytok, hogy kevertek a jehovistákkal, pedig elég világosan fogalmaztam. Azt hiszitek, hogy örökké a mennyben, illetve a pokolban lesztek, miközben a Biblia mást ír és itt kellett volna elolvasni azt, amit bemásoltam a katolikus Bibliából a Jelenések könyvéből. És nem, még mindig képtelenek vagytok összerakni, fogalmam sincs miért. A Biblia szavai folyamatosan le vannak nullázva.

De lehet, hogy inkább ki kéne írnom egy kérdést külön, hogy a hétvégi keresztények vajon miért hiszik, hogy az örök élet a mennyben illetve a pokolban van? 🤔

2021. dec. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
52%
Minket 36-os nem érdekel a Jelenések könyve. Minket az érdekel, amit Jézus mondott és azt Ő mondta, hogy helyet készít nekünk egy másik (nem anyagi) világban. Mert az anyagi világ a romoltság. Itt minden megromlik, ezért ne is gyűjtögessünk semmit itt, mert megeszi a moly és poros lesz.
2021. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
53%
37# Tehát akkor a Jelenések könyve hazudik? Mint második ítélet, új Föld és hogy velünk lesz majd Isten? Vagy el sem olvastad... Inkább utóbbi, mert szerintem Isten szava nem hazug.
2021. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
47%
Nem hazugság, csak valahogy jött felém egy isteni sugallat onnan fentről, hogy ne hallgassak erre a részre.
2021. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
57%
Azta. Tehát Isten saját magának mond ellent. :)))) Végülis ezernyi féle tagadás van a világban, ez az egyik.
2021. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!