Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol szeretnél boldog lenni a...

Hol szeretnél boldog lenni a földön vagy az örökkévalósagban ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 07:18
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul ti abban a hitben vagytok, hogy örökké a mennyben lesztek vagy a pokolban, számotokra második ítélet nem lesz, mert Isten hazudott, új Föld sem lesz, mert Isten félrebeszél és nem lakik köztünk, mert amúgy meg hazug, és csak az a jó, amit ti hisztek úgy, hogy nem is ismeritek a Bibliát. Értem. 😅😅😅😅😅
2021. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
16%

Tényleg nem lesz se második, se harmadik, se negyedik, se ötödik ítélet, Jézus végig egy ítéletről beszélt, majd a világ végén.

Hol írja a Biblia, hogy lesz második ítélet?


Isten nem beszélt félre, sokkal valószínűbb, hogy a szektád képtelen megérteni Isten szavát a Szentíráson át, ezért tanítanak neked ilyen ostobaságokat.


"nem is ismeritek a Bibliát"

Valószínűleg egy cseppet jobban ismerik a Bibliát azok, akik összeállították, mint valami 20-21. századi szekták önjelölt prédikátorai.

2021. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
57%

A 16-os kommentben le van írva, ami nulla százalékon van, pedig a katolikus Bibliából másoltam ide be. Sőt, még a katolikus lexikon oldalán is ott van a második visszajövetel történése és a második ítélet. Ezért írtam, hogy nem is ismeritek a hitet, mert van egy beteg elképzelésetek, mint a babonás vénasszonyoknak és azt hiszitek, hogy ha valaki a Bibliát mutatja nektek, akkor az a sátántól van. 😅😅😅😅

Nem kéne már elolvasni? Csak kérdezem...

2021. dec. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
68%
53-as neked meg lehetne annyi tapasztalatod, hogy itt a GYK-n aki a Bibliából idéz rögtön 0%-ot kap. Én az elején csináltam, rájöttem nincs értelme.
2021. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
16%
54# Igen, tudom, hogy igazad van, de reménykedtem, na. És volt bennem annyi ráadásul, hogy a katolikus Bibliából idéztem, hátha legalább azt becsülik valamire, de nem.
2021. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

#53

"pedig a katolikus Bibliából másoltam ide be"

A katolikus Biblia is ugyanolyan, mint a protestáns, azzal a kivétellel, hogy utóbbiak kivettek belőle néhány ószövetségi könyvet. Tehát nem nagyon értem ezt a kiemelést. Ez nálatok szektásoknál valami becsípődés lehet, azt hiszitek, hogy a katolikus Biblia teljesen más, mint például a Magyar Bibliatársulat fordítása.


"Sőt, még a katolikus lexikon oldalán is ott van a második visszajövetel történése és a második ítélet."

Igen, volt egy első eljövetel 2000 éve és lesz egy második eljövetel valamikor az idők végén. Csak az a baj, hogy te nem ezt állítottad, de végre megjött a józan eszed és belátod.

Második ítélet természetesen nincs, biztos nem ír ilyet a katolikus lexikon, mert nagyon ellentétes lenne a Biblia tanításával.


"azt hiszitek, hogy ha valaki a Bibliát mutatja nektek, akkor az a sátántól van"

Nem a Biblia van a sátántól, hanem a különféle eretnek magyarázatok.

2021. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!