Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van olyan szerzetesség ami...

Van olyan szerzetesség ami csak pár évre szól és nem halálig?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Legfeljebb olyan van, hogy valaki a noviciátus után nem teszi le az örökfogadalmat.
2021. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Most már a római pápa is nyugdíjba megy olykor.
2021. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Én a COVID miatt 2 éve óta szerzetes vagyok. Ha akarsz, csatlakozz hozzám. Nem tudom még meddig tart, na addig leszünk szerzetesek.
2021. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven vannak olyan helyek ahol ki tudod próbálni ezt az élet módot és szerintem szívesen is látnak olyanokat akik nyitottak erre és majd eldöntik + a segítséget mindig szívesen fogadják mert hát a szerzetesek munkája hogy az adott kolostor ügyeit intézze illetve rendbe tartsa (bizonyos mértékig pl takarítás stb)
2021. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6%
Csatlakozók hozzád hármas. De ugye nem kell imádkozni meg keresztet vetni? Esetleg hetente negnézünk az interneten egy Liturgiát vagy misét és ott énekelünk a papok után még csináljuk.
2021. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!