Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha szeretem a Gorgoroth-ot...

Ha szeretem a Gorgoroth-ot akkor a pokolba juttok?

2010. szept. 12. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted eleve nem vagy hivő, tehát ez a kérdés paradoxon. Halgass inkább Behemothot, sztem az sokkal jobb.
2010. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

hogy lehet ezt a sz.rt meghallgatni?

igen, a pokolra jutsz.

2010. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez az egyik kedvenc számom. \m/


És igen, együtt fogunk rohadni a pokolban.

2010. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hajjaj! ha ilyen zenét hallgatsz,akkor annyira rossz ember vagy,hogy még ítélkezni se fognak feletted,csekkolás nélkül pokol!

Én egy Deicide album meghallgatásáért kaptam tavaly 2 év poklot,és halálom után már rögtön le is kell ülnöm,így döntött a bíró.


persze csak viccelek,ne vedd komolyan:-)

Marduk bá.

2010. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Alap, majd látogass meg
2010. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a rossz ízlés poklába.
2010. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A pokolt nem lehet felfogni,talán csak halványan megsejteni ,de már az is elég borzalmas....ha tudnátok hogy mit beszéltek,sírnátok a fájdalomtól ha most itt a földön fel tudnátok fogni mi az hogy örök szenvedés.
2010. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs örök szenvedés.mégis miért szenvedne bárki örökké,egy Gorgoroth vagy Deicide album meghallgatásáért?:-D

Rossz lehet neked,hogy a te Istened még azt is megszabja,milyen zenét hallgathatsz...ez aztán a szabad akarat! sok sikert az élethez!

2010. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos. Még megtérhetsz, és akkor ezt is megbocsátja neked Isten, az összes többi bűnöddel együtt. Egy amerikai keresztyén, aki a sátánizmussal foglalkozott természetesen keresztyén szemszögből, elment /meghívták/ az akkor legnépszerűbb sátánista zenekar koncert turnéjára, és nagyon meglepő dolgot tapasztalt. Maguk a zenekartagok nem voltak meggyőződéses sátán imádók, csak profi zenészek, akik ezt az utat találták a népszerűség, és ez által a sok pénz világába.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


A pokolra az kerül akinek a szíve(szelleme) gonosz állapotba került vagyis annyira eltávolodott Istentől

a személyisége hogy képtelen meghozni azt döntést,hogy


MEGTÉRÉS!


Ez konkrétan azt jelenti,hogy az ember elismeri bűnös,menthetetlen állapotát.

Amely a Róma 3,10-18 -ban van leírva.


10.A mint meg van írva, hogy nincsen csak egy igaz is;

11.Nincs, a ki megértse, nincs, a ki keresse az Istent.

12.Mindnyájan elhajlottak, egyetemben haszontalanokká lettek; nincs, a ki jót cselekedjék, nincsen csak egy is.

13.Nyitott sír az ő torkuk; nyelvükkel álnokságot szólnak; áspis kígyó mérge van ajkaik alatt.

14.Szájúk telve átkozódással és keserűséggel.

15.Lábaik gyorsak a vérontásra.

16.Útjaikon romlás és nyomorúság van.

17.És a békességnek útját nem ismerik.

18.Nincs isteni félelem az ő szemük előtt.


Róma levél 7,14-24


14.Mert tudjuk, hogy a törvény lelki; de én testi vagyok, a bűn alá rekesztve.

15.Mert a mit cselekeszem, nem ismerem: mert nem azt művelem, a mit akarok, hanem a mit gyűlölök, azt cselekeszem.

16.Ha pedig azt cselekszem, a mit nem akarok, megegyezem a törvénnyel, hogy jó.

17.Most azért már nem én cselekszem azt, hanem a bennem lakozó bűn.

18.Mert tudom, hogy nem lakik én bennem,azaz a testemben jó; mert az akarás megvan bennem, de a jó véghezvitelét nem találom.

19.Mert nem a jót cselekeszem, melyet akarok; hanem a gonoszt cselekeszem, melyet nem akarok.

20.Ha pedig én azt cselekeszem, a mit nem akarok, nem én művelem már azt, hanem a bennem lakozó bűn.

21.Megtalálom azért magamban, ki a jót akarom cselekedni, ezt a törvényt, hogy a bűn megvan bennem.

22.Mert gyönyörködöm az Isten törvényében a belső ember szerint;

23.De látok egy másik törvényt az én tagjaimban, mely ellenkezik az elmém törvényével, és engem rabul ád a bűn törvényének, mely van az én tagjaimban.

24.Óh én nyomorult ember! Kicsoda szabadít meg engem e halálnak testéből?


Pál apostol leírja az embernek a szellemi állapotát,és rádöbbenve felkiált a szabadító után!


És egy külső segítséget hív be az életébe konkrétan a Názáreti Jézust aki mai napon is ugyanaz a személy aki volt mikor itt járt a földön és ugyanaz aki már a teremtés előtt létezett minden teremtmény előtt az Atyánál


Zsidókhoz írt levél 13,8:


8.Jézus Krisztus tegnap és ma és örökké ugyanaz.


János evangéliuma 1,1-4:


1.Kezdetben vala az Ige,és az Ige vala az Istennél, és Isten vala az Ige.

2.Ez kezdetben az Istennél vala.

3.Minden ő általa lett és nála nélkül semmi sem lett, a mi lett.

4.Ő benne vala az élet, és az élet vala az emberek világossága;



Nos nagyon fontos a döntés meghozni Jézus mellet,mert ha ez kihagyod elsodródsz és a gonosz kegyetlenül bedarál mindenkit aki kikerül Isten oltalmából.

És ilyen módon a szellemi háborúnak része ez a videó is az ördög terméke amely arra jó hogy újabb tagokat gyűjtsön a saját táborába.



Shalom.

2010. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!