Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha szeretem a Gorgoroth-ot...

Ha szeretem a Gorgoroth-ot akkor a pokolba juttok?

2010. szept. 12. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

"Rossz lehet neked,hogy a te Istened még azt is megszabja,milyen zenét hallgathatsz...ez aztán a szabad akarat!"


Nem gondolom hogy az értelem a legfőbb jó az emberben,inkább a szeretet gyakorlása viszi előbbre az embert és az emberiséget és ez így igazságot,hisz erre mindenki képes ,diplomás fizikustól kezdve a szellemi fogyatékosig.

De kedves válaszoló akit idéztem,ha van egy csöpp eszed,és bocsáss meg ha nincs,de ha van használd normálisan és törekedj kikutatni az igazságot mert amit írtál az teljesen értelmetlen ,még1x mondom sajnálom,lehet hogy tényleg csak ennyire futja a gondolkodásodból.

Azt nem látod át,és ez a döbbenet,hogy az ,hogy "megszabja", hogy mit tegyünk illetve elmondja, hogy ő mit vár el tőlünk,mit követel az nem jelenti azt hogy beavatkozásszerűen meg is tiltja ,persze elmondja hogy mi lesz ha ezt és ezt csinálod,de nem avatkozik be,és ez a szabad akarat.Mindent tudunk amit tudnunk kell,csak döntenünk kell.

2010. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 világvége1 ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért kell összekötni a hitet a kereszténységgel??

Én is szeretem az ilyen zenéket és hiszek is Istenben, ugyanakkor nem tartom magamat kereszténynek.

És nem; ha létezik is pokol, emiatt nem fogsz odajutni.

2023. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!