Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények szerintetek...

Keresztények szerintetek elfogadható az, ha egy szülő kitagadja a gyereket egy életre, mert kezet emelt rá a gyerek és lopott tőlük többször?

Figyelt kérdés

Annyit még hozzá tennék, hogy a szülőknek is megvan a maga sara...


Ja és amúgy kemény vallásos családról és szülőkről van szó.. ( főleg a szülők)


Nem tudom én ilyenkor úgy vagyok vele, hogy a Biblia elvileg a megbocsátást tanítja de ezek a hívő emberek mindent csinálnak csak azt nem amit elvileg követnek..


Lefedik annyival a sztorit, hogy ők mindent megtettek és a gyerek cseszte el.


2022. márc. 27. 13:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mit jelent a kitagadás?

Mi keresztények nem ismerünk ilyen istenkáromló dolgokat. Túl távoliak tőlünk.

2022. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Hogy nem segítenek a szülők semmiben ha baj van, nem keresnek, eltiltják a testvéreid tőled.. Letiltanak a közösségi médian és azokat is, akik segitenek neked. Szóvá teszik másoknak, hogy miért foglalkoznak veled stb... Ergo miért nem hagy megdogolni más is egyedül. Pletykalkodnak, hogy a gyerekük ment hozzajuk segítséget kérni majd végül ez és ez az ember segített rajta.. A párommal ezek voltak és vannak. Már született egy gyerekünk is, a terhesség alatt egyszer sem keresték és az unokát sem. Szülésnél sem írtak. Csak másoktól hallották, hogy végül megszületett a baba. Ezzel párhuzamosan pedig rendszeresen keresztény alkalmakra mennek minden vasárnap és benne vannak a gyülekezeti életben.
2022. márc. 29. 21:13
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom én hogy reagálnèk ha a mi babánk ezt játszaná el velünk évek múlva, hogy megüt vagy meglop, de szerintem ahhoz nekem is hozzá kéne jarulnom, hogy idáig fajuljon a dolog. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy gyerek a semmi hatására pofon vágja az anyját vagy random lopkodjon. Biztos nagyon csalódott és dühös lennék, hogy így átvert és megengedte magának ezt velünk szemben, de hogy egy életre kitagadjam, azt nem tudom elképzelni. Főleg nem azt, hogy az unokám se keressem meg ilyenek. Mert ő aztán meg végképp nem tehet róla. Én nem vagyok hívő, csak a párom családja az ( már ha ez annak mondható), de nekem pont az ilyen farizeus népből van elegem.
2022. márc. 29. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!