Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi lányok! Nektek...

Mehmet Emir Atahan kérdése:

Jehova tanúi lányok! Nektek hogy udvaroltak/udvarolnak? Személyes tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok a vallási irányzattal, a házasságra és ismerkedésre vonatkozó alapelvekkel, mivel magam is az igazságban vagyok 🙃 Viszont szeretném egy lány szemszögéből meghallgatni az udvarlás/ismerkedés folyamatát, azt hogy hogy zajlott le és milyen időközönként ért a kapcsolat új mérföldkőhöz.



Őszonte leszek, tetszik a gyülekezetből valaki, de eddig még soha nem próbáltam ismerkedni így. És velem egy korú közeli lány barátom nincs akinek a szemszögéből meg tudom hallgatni, ő hogy látta, hogy irányította a dolgokat és hogyan közeledett, milyen jeleket adott stb. Fiúk igen, velük beszélgettem már erről, de hát fiúk 🙃 máshogy látunk kicsit sok mindent.


Nagyon hálás lennék ha írnátok akár itt akár privátban. Előre is köszönök minden hasznos választ és kérek mindenkit hogy csak az írjon aki valóban tud segíteni, szívesen mesélne és válaszolna esetleg kérdésekre.



2022. márc. 31. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Jehova tanui?

Te még is mit keresel a neten??

2022. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1

Köszönöm nagyon szépen a minden részletet kimerítő, pontos és lényegre törő választ. Nem kellett volna fáradj vele.

2022. ápr. 2. 23:32
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Húúú..

Nem tudom.

Egyszerűen csak egyre lágyabban beszéltünk egymással. Éreztük, hogy érdeklődünk egymás iránt. Aztán udvaroltunk egymásnak, és találkozgattunk, és összejöttünk.

2022. ápr. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

#2

Nem szabad járnod nagyon netre csak bizonyos weblapokra, főleg nem fórumokra ahol látod más emberek véleményét.

De nem is vártam, hogy reagálj valami érdemit.

2022. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4

A témával kapcsolatban írni nem luxus. De úgy látszik az adott helyzetben nagyon is az mert nehezen megy egyeseknek...

És de, jogom van meghallgatni mások véleményét de ha egy kérdést felteszek, arra várok választ.


Ha kérek egy kiló kenyeret akkor nem azt a választ várom hogy "Fél hat"

2022. ápr. 3. 18:40
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

#5

Az a probléma, hogy alapból nem kellene itt lenned.

Nekem azzal van problémám, hogy ezzel a vallással nem kellene fórumokra járnod, bár lehet ezt nem mondták el neked.

2022. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6

Senki nem mondta és nem is tilthatja meg. És főleg nem te.

A véleményedet pedig nem kérdeztem hogy bajod van vele vagy nem, vagy mit javasolsz és mit nem. Ha a kérdésre válaszoltál volna azt mrgköszönném na de ezt...

2022. ápr. 3. 22:25
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

"Senki nem mondta"

az kár


"és nem is tilthatja meg"

már pedig a vallásod sok egyéb dolgot megtilt, miért másoknak kell ezt elmondaniuk?


"És főleg nem te."

Te vagy a vallásos nem én.


"A véleményedet pedig nem kérdeztem"

"vagy mit javasolsz és mit nem"

Egy fórumon vagy, szóval az miért botránkoztat meg, hogy más véleményekkel találkozol?

Látod már innen látszik milyen véleménybuborékban élsz.


"na de ezt..."

Igen szörnyű hogy mások jobban ismerik a vallásod, mint te magad.

Minél hamarabb kérdezd meg a vallásodbélieket, hogy ezzel minden oké.

2022. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

"Egy fórumon vagy, szóval az miért botránkoztat meg, hogy más véleményekkel találkozol?"


Egy olyan fórumon ahol a kérdésekre kell válaszolni. Te nem ezt teszed ezért megbotránkoztató.

2022. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

"Egy olyan fórumon ahol a kérdésekre kell válaszolni."

Hova van írva, hogy alapjáraton a témához nem lehet hozzászólni?

Csak akkor reportolhatsz, ha teljesen másról kezdek el dumálni, hogy pl: Jehova tanui rosszak


Viszont arra reagálok, hogy bizonyos vallási nézetek teljes mértékben ellen mennek, hogy bármilyen fórumokra feljárjanak, amely üti azt, hogy ide kiírta ezt a kérdést.


"Te nem ezt teszed ezért megbotránkoztató."

Nem is gondoltam, hogy ennyitől besértődik valaki, mert jobban ismerem a vallását, mint ő maga.

Nah ez tényleg megbotránkoztató.

2022. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!