Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Hit Gyülekezetének mi a...

A Hit Gyülekezetének mi a véleménye az apácákról, szerzetességről? Támogatják vagy elutasítják, hogy valaki apáca vagy szerzetes legyen? Illetve ezzel kapcsolatos részletek érdekelnek.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 20:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
28%

Skóciában 400 gyermek maradványát találták meg egy katolikus árvaház mellett egy jeltelen tömegsírban:



[link]

2022. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
28%

Németországi esetek:


[link]

2022. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
28%

Olaszországi katolikus gyermeknevelő intézet:


[link]

2022. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
50%

#9

Tudja, hogy hazudik, de őt nem érdekli, a sátán szolgája szegény, csak imádkozni lehet érte. Sajnos a higyüli belőle egy gyűlölködő embert csinált, emberi roncs lett ezáltal ő is. :(

2022. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
28%

Előző, szeretném a szíves figyelmedbe ajánlani azt, hogy a belinkelt cikkek többsége bíróság vagy ügyészség által feltárt eseteket ír le, a bíróság pedig nyomozás során megállapított tények alapján dolgozik. Vajon ők hazudnak? Nekem a meggyőződésem az, hogy a bírósági ítéletek az igazság felderítése után születtek, a gyermekeket meggyilkoló vagy sorozatban kegyetlenül bántalmazó apácák egy része jelenleg a börtönbüntetését tölti, és az ezekről szóló cikkek nem hazugságok, tehát nem hazudok. Hanem újságcikkeket tettem be azokról a képmutató emberekről, akik Isten szolgájának állítják be magukat, közben az ördög akaratát cselekszik a gyermekekkel szemben (nemi erőszak, bántalmazás, hányásuk megetetése, ablakon kidobás, tömegsírba elásás, stb.)


Tudom azt, hogy a római katolikus hívek kialakítanak magukban, a fejükben egy párhuzamos világot, amelyben a Római Katolikus Egyház szent, a papjai tökéletesek, vagy legalábbis majdnem azok, és aki ezt kétségbe merészeli vonni, az szerintük mind "gyűlölködő", "egyházellenes", és rágalmazó, hazug. Ezzel szemben a helyzet az, hogy a bíróságok és az ügyészségek teszik a dolgukat, a bűncselekményekben érintett egyház fanatikusabb hívei pedig sajnos nehezen tudják feldolgozni a realitást.

2022. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%

Mindegy, hany cikket dobalsz fel, mindegyikbol az derul ki, hogy ezek egy-egy helyszinen voltak, es altalaban regen. Lengyelorszagban bortonben van 2 apaca? Tudod, hany apaca van Lengyelorszagban?, akik mind nem kovettek el ilyet? Tudod, hany gyereket bantalmaznak, eroszakolnak es olnek meg a szuleik vilagszerte? Sokkal-sokkal tobbet. Akkor ne legyenek szulok? Nem beszelve a tanarokrol, a kulonbozo iskolai taborokrol, es a vilagi nevelointezetekrol. Meg a rendorsegrol, akiknek, ahogy olvasom, tobb esetben is megmondtak a gyerekek, mi tortenik, megsem tettek semmit. A rendorsegrol, akik esetenkent a nem-papok altal megeroszakolt noknek is azt mondjak, hogy te tehetsz rola, minek mentel oda, minek vetted fel ezt a szoknyat.

Ezeknek nem szabadna megtortenni, de te amellett ervelsz, hogy ezek miatt ne legyenek apacak es szerzetesek.

Irtam, hogy nem katolikus vagyok, de ugy latom, nem illik bele a vilagkepedbe, hogy egy protestans megvedi a katolikusokat.

2022. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
50%

#15

Párhuzamos világban egyedül te élsz, az agyadat átmosta a szektavezéred és már csak szívből jövő gyűlölködésre telik. De nem baj, Krisztus szerint érted is imádkozni kell, hátha egyszer megtérsz.

2022. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
28%

Előző, rajtad kívül senki nem gyűlölködik! :)

Tudom, hogy fel tud zaklatni az igazság, ha illúzióban hisz valaki, és ez kiderül, de próbálj meg lenyugodni, inkább imádkozz a pedofil katolikus papokért, hogy hagyják abba a tömeges, országonként több ezerszámra elkövetett gyermekrontásokat, és gyermekektől elzárt módon tudjanak élni, és ne tudják elkövetni ezeket a bűncselekményeket gyermekek kárára sorozatosan, évtizedeken át zárt intézményekben.

2022. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
28%
#16-os, Hitler is sok gyereket ölt/öletett meg, ez az érv még sem elég jó a mai gyermekgyilkos apácák megvédésére. Hitler fejbe lőtte magát, a gyermekgyilkos apácákat pedig be kell vezetni a börtönbe, vallási hovatartozástól függetlenül.
2022. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
85%

"a gyermekgyilkos apácákat pedig be kell vezetni a börtönbe"


ebben egyetertunk

de te nem ezt mondod, hanem azt, hogy zarjak be az apaca- es szerzetesrendeket


16-os vagyok

2022. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!