Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek anyámról?...

Mi a véleményetek anyámról? Szerintem nem normális dolog ez.

Figyelt kérdés
Szóval megtért, ezzel nem is lenne bajom, tényleg. Bár én nem hiszek istenben meg semmi ilyesmiben, de szeretem őt annyira, hogy elfogadjam, hogy ő igen. Viszont egy ideje teljesen meghülyült. Folyton ilyeneket mond, hogy isten álmot adott neki, amiben elmondta, hogy nemsokára visszajön. Vagy, hogy isten elmondta neki, hogy a mama meg fog halni mielőtt meghalt. De mostanában az egyik tetsvére nagyon beteges és szokott miatta imádkozni ráteszi a kezét és úgy. Ez még rendeben van, de ez nem normális imádkozás, összevissza beszél, nem is magyarul hanem érthetetlen nyelven, teljesen megijeszt az ilyen dolgaival, szerintem ezek már túllépnek egy határon. Jeleket lát meg összevissza mindenféle dolgot. Előbb mondanám rá, hogy sátánista dolgok ezek, mint keresztény ember dolgai.
2022. máj. 4. 08:40
1 2 3 4 5
 11/41 Morzsi007 ***** válasza:
91%
Honnan tanult meg külföldiül? Milyen nyelvet használ? Tudja is mit mondd? Nekem a horrorfilmek jutnak eszembe erről, mikor a szereplőt megszállja az ördög és elkezd beszélni mély eltorzult hangon.
2022. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs milyen nyelven beszél, összevissza mindent ráadásul jó hangosan, szerintem még a szomszédban is hallják. A hangja nem változik meg és fogalmam sincs, hogy tudja e mit mond mert nem kérdeztem meg tőle sosem.
2022. máj. 4. 11:35
 13/41 anonim ***** válasza:
25%

Esetleg beszéld meg Vele, hogy halkabban imádkozzon, mert zavaró. Isten úgy is hallja...

Különben Biblikus.

Én is kaptam ilyen ajándékot a Szent Szellemtől.

2022. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet, hogy anyukádnak van valami mentális betegsége és ezért talált be nála ennyire ez a szekta és ezért tölti ki most ennyire minden pillanatát?

Semmi bajom a vallásokkal, én is vallásos vagyok, de senkivel sem viselkedek így, mint anyukád. Sajnos a szekták hajlamosak kihasználni a gyengébb embereket, akik éppen valamilyen problémával küzdenek.

2022. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Karizmatikus pap is imádkozik nyelveken. 😉


[link]

2022. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
65%

Csaba nagyon jól elmagyarázza


[link]

2022. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
69%

nyelveken szolas, tipikus szektas baromsag. a neni is azt csinalja a videoban: https://www.youtube.com/watch?v=iqwnvOUYPos&list=PLsD6AMJget..


anyukadat sajnos behalozta egy szekta. hamarosan ki fog zarni titeket az eletebol ha nem tertek meg ti is.

2022. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
En is nagyon sok ilyet lattam. Fogalmam sincs milehet.
2022. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 Morzsi007 ***** válasza:
Én még szerencsére nem, de akkor nem fogok meglepődni már ezen sem.
2022. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
A pünkösdi egyház az szekta? Én nem tudom, de oda jár.
2022. máj. 4. 15:12
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!