Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek anyámról?...

Mi a véleményetek anyámról? Szerintem nem normális dolog ez.

Figyelt kérdés
Szóval megtért, ezzel nem is lenne bajom, tényleg. Bár én nem hiszek istenben meg semmi ilyesmiben, de szeretem őt annyira, hogy elfogadjam, hogy ő igen. Viszont egy ideje teljesen meghülyült. Folyton ilyeneket mond, hogy isten álmot adott neki, amiben elmondta, hogy nemsokára visszajön. Vagy, hogy isten elmondta neki, hogy a mama meg fog halni mielőtt meghalt. De mostanában az egyik tetsvére nagyon beteges és szokott miatta imádkozni ráteszi a kezét és úgy. Ez még rendeben van, de ez nem normális imádkozás, összevissza beszél, nem is magyarul hanem érthetetlen nyelven, teljesen megijeszt az ilyen dolgaival, szerintem ezek már túllépnek egy határon. Jeleket lát meg összevissza mindenféle dolgot. Előbb mondanám rá, hogy sátánista dolgok ezek, mint keresztény ember dolgai.
2022. máj. 4. 08:40
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha arámi nyelven beszél, akkor érdemes ráfigyelni, mert Isten szavai járnak a nyelvén. Sőt akkor én is megismerném, pláne ha gyógyító erővel bír.
2022. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
49%

Hogy a punkosdi egyhaz szekta-e vagy nem, az attol fugg, hogy magyarokat kerdezel, avagy mas orszagokbol valokat.

A magyarok azt mondjak, szekta.

A punkosdi karizmatikus egyhazak mashol nem szektak. A romai katolikus es anglikan egyhazban is van karizmatikus mozgalam, ahol nyelveken szolnak, a papok is. Kezratetellel gyogyitas, olajjal "megkenes" gyogyitas celjabol is van sok mas egyhazban is.

En nem tartozom ilyenbe, es megertem az idegenkedest. Az is nagyon idegesito, ha valaki uton-utfelen mindenkit meg akar teriteni, meg allandoan jeleket vel latni.

De normalisnak mondanam, ezeket az egyhazban tanulta, es ott biztatjak erre, es ott latja. Bizonyos szempontbol biblikus is. Nem satanista.

Tehat ha csak az a kerdesed, hogy normalis-e, akkor latatlanban igen. Hogy kellemes-e, az mar mas kerdes. Fogd fel ugy, hogy ez egy vilagnezet, es neki valoszinuleg jot tesz.

(Annyit tehetsz, hogy megkered, hogy neked ne csinalja, ne tegye rad a kezed, ilyesmi. Vagy hogy imadkozzon csendesebben.)

2022. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Gyógyító erő? Most komolyan miről beszéltek? Remélem vicceltek ennyi baromsággal.
2022. máj. 5. 00:08
 34/41 anonim ***** válasza:

"A magyarok azt mondjak, szekta."

mas nemzetek is ezt mondjak, csak az usaban lett valamennyire megszokott, de ott is csak bizonyos korokben

2022. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
91%
Ez valami szektának hangzik.
2022. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

(egyebkent szerintem ez egy álkérdés)


"csak az usaban lett valamennyire megszokott"


Nem, egesz Nyugat-Europara atterjedt. Nemetorszag es Skandinavia is tele van punkosdistakkal, Kanadarol meg a britekrol nem is beszelve. Afrika lakossaganak 12%-a punkosdista, 107 millio ember. Nemetorszagban csak a BFP-nek 52 ezer tagja van, es az csak egy ilyen egyhaz. Finnorszagban az evangelikusok es ortodoxok utan a harmadik legnepesebb egyhaz az egyik punkosdista. Es egyre inkabb a kozeposztaly jar oda.

Ennek igazan nem nehez utananezni.

Magyarorszagon is 1928 ota van punkosdista egyhaz, csak mivel 1990-ig az ateizmus volt a hivatalos vilagnezet, késobb kezdett jobban éledni. Lehet szektanak nevezni, de lasd be a diszparitast Nyugat es Kelet Europa kozott, a megitelesben.

2022. máj. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Na mégis miért lenne álkérdés? Úristen.
2022. máj. 5. 09:29
 38/41 anonim ***** válasza:
#36 ettol fuggetlenul az atlagember inkabb hivna mentot egy nyelveken szolora, mint hogy csatlakozzon az "imahoz". NEM elterjedt, NEM elfogadott, NEM normalis (szerencsere)
2022. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
49%

"NEM elterjedt, NEM elfogadott, NEM normalis"


mert te hol elsz? honnan tudod?

2022. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
tobb orszagban eltem es jartam mar
2022. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!