Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek anyámról?...

Mi a véleményetek anyámról? Szerintem nem normális dolog ez.

Figyelt kérdés
Szóval megtért, ezzel nem is lenne bajom, tényleg. Bár én nem hiszek istenben meg semmi ilyesmiben, de szeretem őt annyira, hogy elfogadjam, hogy ő igen. Viszont egy ideje teljesen meghülyült. Folyton ilyeneket mond, hogy isten álmot adott neki, amiben elmondta, hogy nemsokára visszajön. Vagy, hogy isten elmondta neki, hogy a mama meg fog halni mielőtt meghalt. De mostanában az egyik tetsvére nagyon beteges és szokott miatta imádkozni ráteszi a kezét és úgy. Ez még rendeben van, de ez nem normális imádkozás, összevissza beszél, nem is magyarul hanem érthetetlen nyelven, teljesen megijeszt az ilyen dolgaival, szerintem ezek már túllépnek egy határon. Jeleket lát meg összevissza mindenféle dolgot. Előbb mondanám rá, hogy sátánista dolgok ezek, mint keresztény ember dolgai.
2022. máj. 4. 08:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
81%
Gondolim szektás. Nem katolikus.
2022. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Pünkösdi minek számít?
2022. máj. 4. 08:46
 3/41 anonim ***** válasza:
19%

Ezek alapján nincs semmi probléma.

Nem gonosz senkivel, ugye?

Nem hazudik?

Szeretet teljes és nyugodt, nemde?

2022. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Ez nem probléma? Az jó. De aki ezeket meglátja tőle az biztos, hogy nem fog közeledni a valláshoz. Inkább távolodni tőle.
2022. máj. 4. 08:48
 5/41 anonim ***** válasza:
78%

Mennyire nehéz ezzel együtt élni? Utcán, idegen társaságban kontrolálja magát?

Amúgy hablatyolni én is szoktam, nincs ezzel semmi probléma+ gondolom nem akar rosszat a testvérének és szavakkal, amit nem is ért a betegeskedő, nehezen tud ártani neki.

2022. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Mindenhol a keresztény szöveget nyomja, már ahol ottvagyok én is, mert nyilván nem követem őt mindenhova, de mindenkit meg akar téríteni, de mondom ezzel lenne a legkisebb gondom. De, mikor otthon vagyok a szobámban aztán annyit hallok hogy 20 percen keresztül hangosan érthetetlen nyelven "imadkozik" akkor már azért kicsit sok. Meg, hogy ő lát jeleket, megálmodik dolgokat.
2022. máj. 4. 08:52
 7/41 anonim ***** válasza:
32%

Jézus jelenléte, szeretete átsugárzik azokra az emberekre, akik körülötte vannak.

Amúgy is Jézust kell követni, nem vallást.

Szóval engem nem taszítottak az ilyen emberek.

2022. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem tapintok mély pontra,de apukád mit gondol erről?
2022. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit gondol róla pontosan, de nem is hiszem, hogy ez számít.
2022. máj. 4. 09:03
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Csupán abból a szempontból számít, hogy felnőtt és szintén közeli kapcsolat.
2022. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!