Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek anyámról?...

Mi a véleményetek anyámról? Szerintem nem normális dolog ez.

Figyelt kérdés
Szóval megtért, ezzel nem is lenne bajom, tényleg. Bár én nem hiszek istenben meg semmi ilyesmiben, de szeretem őt annyira, hogy elfogadjam, hogy ő igen. Viszont egy ideje teljesen meghülyült. Folyton ilyeneket mond, hogy isten álmot adott neki, amiben elmondta, hogy nemsokára visszajön. Vagy, hogy isten elmondta neki, hogy a mama meg fog halni mielőtt meghalt. De mostanában az egyik tetsvére nagyon beteges és szokott miatta imádkozni ráteszi a kezét és úgy. Ez még rendeben van, de ez nem normális imádkozás, összevissza beszél, nem is magyarul hanem érthetetlen nyelven, teljesen megijeszt az ilyen dolgaival, szerintem ezek már túllépnek egy határon. Jeleket lát meg összevissza mindenféle dolgot. Előbb mondanám rá, hogy sátánista dolgok ezek, mint keresztény ember dolgai.
2022. máj. 4. 08:40
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Amúgy full olyan mint ezekben a videókban, ez tuti, hogy nem normális dolog.
2022. máj. 4. 15:18
 22/41 anonim ***** válasza:
24%
persze hogy nem normalis., a szektak viszonylag ritkan normalisak
2022. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
35%

A Pünkösdi egyház nem szekta.


Azt a videót nem tudom miért linkelte be a 17#, már maga a videó is egyértelműen rossz fényben tűnteti fel az imádkozó hölgyet .

2022. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%
23 azert hogy mindneki lassa mennyire nevetseges. milyen jo fenye van ennek?? halandzsaztok mintha a szentlelek szallt volna meg titeket, mikozben csak hablatyoltok, nincs semmi ertelme vagy haszna
2022. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
28%

Max. az ördögnek nem tetszik. Rossz adást fogsz drága 24#

Áldás, békesség!

2022. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%
25 nem fogok rossz adast, a tarsadalom nagyresze hulyenek nez titeket, es ehhez a nyelveken szolas nagyban hozzajarul. szerinted miert lett meme annak a neninek az imajabol? mert egyszeruen nevetseges, hogy tudja ezt barki komolyan venni??
2022. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem zavar, ha hülyének néznek.

Élvezem Isten szeretét, gondviselését. Imádom Jézus békességét, örömét, ami Belőle árad felém. Szabaddá tett az ördög hazugságaitól.

A nyelveken szólás, imádkozás is azért adatott, hogy az ördög ne értse + Isten akarata szerint tudunk imádkozni.

Áldjon az Úr!

2022. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
51%
felolem aldjon, en nem hiszek benne
2022. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Miért számít, ha az ördög érti, hogy mit imádkozol? Én nem vagyok hívő meg nem is leszek, de sajnos az alapvető logikáitokban is súlyos hibák vannak.
2022. máj. 4. 20:02
 30/41 anonim ***** válasza:
28%
Ez egy betegség. Abba kéne hagynia minél előbb, de ház pont ez áll tőle a legtávolabb.
2022. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!