Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Izmael az arabok őse?

Izmael az arabok őse?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 03:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
30%

"Mégsem tetted hozzá :D Ezzel gyakorlatilag igazoltad azt, amit leírtam. Ha most Mohamedet írtad volna, a neve után tuti odaírtál volna zárójelbe valamilyen dicséretet is. Allah nevét viszont csak úgy simán leírtad :)"


Újra bemutattad hogy egy hazug keresztény vagy. A 18-as válaszomban leírtam Mohamed nevét is de nem tettem hozzá semmit. Mondjuk igaz, kellett volna de megint az van hogy hazudtál.



"Egyébként ezt le sem írtam volna, ha nem kezdtél volna megint azt iszlámmal hencegni. Mondom én, hogy neked farokméregetésre jó csak az iszlám vallásod :D"


Ezzel pedig azt bizonyítod nem csak hazug keresztény vagy de primitív is.

2022. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is tipikus muszlim reakcio a reszedrol, ha nincsenek erveid, vagy felsultel, akkor jossz azzal hogy hazug keresztenyek :D
2022. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
30%

Ezt írtam: Nem csak Mohamed prófétának hanem minden prófétának kijár az iszlám szerint.


Te pedig ezt állítottad: Ha most Mohamedet írtad volna, a neve után tuti odaírtál volna zárójelbe valamilyen dicséretet is.


Magyarul hazug keresztény vagy.

2022. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokkal gyakrabban irtok Mohamed neve moge valamilyen dicseretet, mint Allah neve utan. Ez az igazsag, ugyhogy te hazudsz. Mar megint.
2022. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
30%
Te honnan tudod hogy az 1,8 milliárdos muszlim világban ki mit ír? :) Mindegy a hazugságod ott van. Egy hazug kereszténytől ilyen szánalmas rágalmakra telik.
2022. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Miert te tan nem vagy muszlim? Muszlimok szokasa a szanalmas hazudozas, ezt mar bizonyitottad nem egyszer.
2022. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

#19.

Szóval akkor a muszlimok is bálványimádók, mert igencsak tisztelik Máriát... :-D XDD


Egyébként sem a keresztényeknél nincs szó imádatról Máriát illetően, ahogy az iszlámnál sincs. A keresztények a szenteket sem imádják. Az imádat jele az áldozatbemutatás, ami a kereszténységben az úrvacsora.


youtube.com/watch?v=fXU0YxUE054


Jézus Isten földi megtestesülése volt a kereszténység szerint, és A MEGVÁLTÓ. Ezért imádjuk Jézust, vagyis a Szentháromság egy Isten második személyét, a Fiút.

2022. júl. 20. 19:43
 28/34 A kérdező kommentje:

#20.

Egyetértek.


Arra jó neki a hite, hogy kinek nagyobb a farka.

2022. júl. 20. 19:46
 29/34 A kérdező kommentje:

#26.

Ahogy látom te is beszálltál a farokméregetésbe úgy, hogy előtte te okítottad ki...


Ábrahám mindnyájunk ősatyja, Istenünk is azonos. Nem lehetne békében élni?

2022. júl. 20. 19:51
 30/34 anonim ***** válasza:

"Szóval akkor a muszlimok is bálványimádók, mert igencsak tisztelik Máriát... :-D XDD"


A keresztények imádják Máriát, hozzá könyörögnek és kérnek tőle mindenfélét. Ez bálványimádás. A muszlimok semmi ilyet nem tesznek de természetesen tisztelik őt. Ez nem bálványimádás.



"Jézus Isten földi megtestesülése volt a kereszténység szerint, és A MEGVÁLTÓ. Ezért imádjuk Jézust, vagyis a Szentháromság egy Isten második személyét, a Fiút."


Hol mond Jézus olyat hogy Isten vagyok imádjatok? Sehol. A Tízparancsolat viszont úgy kezdődik ne imádj semmit ami a földön jár, ti viszont a földön járó Jézust imádjátok ami bálványimádás.



"Arra jó neki a hite, hogy kinek nagyobb a farka."


Ezt úgy nevezik hogy valláskritka. Ha nem tetszik a kritika és nem tudsz válaszolni, miért vagy keresztény?

2022. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!