Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Izmael az arabok őse?

Izmael az arabok őse?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 03:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

“ Ha valaki ilyet tett az ellentétes az iszlámmal. A kereszténységben viszont a vallás része a szentnek nevezett halott emberek imádata, a Mária kultusz ami a pogány anyaistennő kultusz átvétele, de már Jézus imádata is akkora bálványimádás mint a ház.”


A szenteket tisztelik a keresztények, nem imádják, ahogy Máriát is. Mint ahogy a muzulmán vallás is tiszteli a prófétákat.


“ Hol mond Jézus olyat hogy Isten vagyok imádjatok? Sehol. A Tízparancsolat viszont úgy kezdődik ne imádj semmit ami a földön jár, ti viszont a földön járó Jézust imádjátok ami bálványimádás.”


János 10:30

>>Én és az Atya egy vagyunk.<<


Remélem, tudtam segíteni!

2022. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"A szenteket tisztelik a keresztények, nem imádják, ahogy Máriát is. Mint ahogy a muzulmán vallás is tiszteli a prófétákat."


De imádják.A hozzájuk szóló imák szövegéből ez egyértelműen kiderül.



">>Én és az Atya egy vagyunk.<


Remélem, tudtam segíteni!"


NEm megy a magyar nyelv értő olvasása? Azt kérdeztem hol mond Jézus olyat hogy Isten vagyok imádjatok a Bibliában? Ebben a versben nem mond ilyet. Egyébként azt is mondta Jézus hogy a tanítványaival is egyek. Akkor a tanítványai is istenek?

2022. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ezek szerint hiába is próbálom megértetni.

Nem hiszem, hogy az bárhová is vezetne, ha más vallását gyalázod, és arról valótlant állítasz.

A vallások talán mind az igazságot keresik, hiszel vagy nem, a te dolgod, de mást ne bánts a hitében.

2022. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én tényeket közlök. Nem azért hogy bántsalak hanem hogy megmutassam az igazságot.
2022. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!