Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan kéne tudnom, hogy a...

Honnan kéne tudnom, hogy a keresztények vagy a spirituális sátánistáknak van igaza?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:

"Értelek de állást kell foglalni és így nehéz."

Van rengeteg vallás. Így még nehezebb.


"Sátán és démonjai megtapasztalhatók"

Hogyan is?

2022. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:

#13

Rengeteg vallást kutattam és gyakoroltam is de végső soron a kereszténységnél kötöttem ki.


Aztán megismertem a spirituális sátánizmust és újra elbizonytalanodtam.


Sátán és démonjai pedig mindenféle meditáció, jóga meg mit tudom én milyen úton megtapasztalható. Én magamat szkeptikusnak tartom de mikor már az ezredik ember számol be erről akkor az már hihető számomra.

2022. aug. 3. 18:58
 13/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez hit es nem tudas kerdese.
2022. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:
Azért lehet következtetni meg nen nevezném vakhitnek de ebbe most ne menjünk bele
2022. aug. 3. 20:06
 15/65 anonim ***** válasza:
100%

"mikor már az ezredik ember számol be erről akkor az már hihető számomra."

.

Ha ez határozza meg, hogy hihető-e valami vagy sem, akkor hinned kell a laposföld elméletet is.


Többen vannak, akik ebben hisznek, mint a sátánizmus bármelyik fajának, sőt összesen a sátánizmusban.

A Sátán ugyanúgy nem kézzel fogható, mint Isten, mindegyik mögött a HIT áll.

2022. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
Na megegyszer. Vagy hiszel valamit vagy tudod. Senki sem tudja melyik a jobb, mert hisznek valamiben. Sajat elkepzelese, mindenkinek lehet. Tapasztalatok utjan sajat benyomasokat szerezhet barki, igy mondhatja azt hogy tud valamit. De ez teves informacio is lehet, mert ha valakinek tetszik hogy idonkent arcon csapjak, sot keresi ezt a reszt akkor teged tevesen befolyasolhat mert te ezt az elmenyt nagy ivben kerulni akarod. Szoval ha mastol kerdezed meg mit tud barmelyik hitrol, akkor teves informaciokat fogsz hallani. Ha hiszel valamiben az a sajatod. Ne kerdezz meg mast errol, mert ez hit es nem tudas kerdese.
2022. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy mondom, hogy akárhány ember próbálta eddig azokat az erőmeditációkat senki nem mondta, hogy Ő nem észlelt volna egy energiát a jelenlétében. Sok emberrel beszéltem aki ezt átélte és így hiszek Neki. Ez pedig már több mint hit.
2022. aug. 3. 20:32
 18/65 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. A HIT gyulekezet szeanszain is hanyatt esnek az emberek rangatozva, de valahogy a biztonsagi szemelyzet aki megnezi oket hogy jol vannak-e, rajuk ez nem hat. Ha megkerdezed a hanyatt esoket, rengeteg informaciot kaphatsz, es mondhatod a vegen:"Ez pedig már több mint hit." Es a biztonsagiak meg mosolyogva fognak bologatni.:) Mindegy mit valasztassz, sok sikert kivanok hozza, de remelem sajat tapasztalatok utan fogsz donteni, nem masok rahatasaitol vezerelve.
2022. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:

Na ez érdekes amit írsz :D


Szerinted mitól rángatóznak ott az emberek? Ha racionális választ szeretnénk adni a kérdésre akkor azt mondanánk, hogy szándékosan rájátszanak + beileszkednek a tömegbe


De ezt egy egyedül meditáló sátánista esetében nehez lehet elmondani. Tudsz nekem racionális magyarazázatot adni egy erőmeditáció következtében bekövetkezett démoni jelenésről amit mindenki átélt aki kipróbálta?

2022. aug. 3. 21:02
 20/65 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezem, nyitott vagyok rá
2022. aug. 3. 21:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!