Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan kéne tudnom, hogy a...

Honnan kéne tudnom, hogy a keresztények vagy a spirituális sátánistáknak van igaza?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:

Elalvás előtt egy olyat láttam, amit isteni fénynek lehet nevezni.

Az egész látóteremben egy rendkívül fényes, aranyszínű ragyogást.

Fényesebb volt, mint bármi más. Ennél csak az lett volna fényesebb, ha az eget Napokkal kitapétázod.

Soha életemben nem láttam még ilyet.

Fel is ébredtem azonnal :-)

2022. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:
Lehet megtapasztaltál egy igazi, élő, spirituális, ezoterikus, bódhi csitri-csáré, máhájánáprápápápá,vaszudikus, bhágavaté, vaszudim vájikus Szentséges Szentelt Szent Lord Krisna jelenést!!!!
2022. aug. 4. 00:01
 33/65 anonim ***** válasza:

Ja.

Lehet.

Szerintem meg egy fél álmot.

De az a baj, hogy ez a kettő ugyanúgy néz ki.

Nálad is, és másnál is.

2022. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 A kérdező kommentje:
Megkéne nyitnod az anális csakrádat és akkor látnádaz igazságot
2022. aug. 4. 00:04
 35/65 Drakula ***** válasza:
100%
Honnan veszed hogy mindenki? Nem lehet hogy csak azok akikkel találkoztál? ELeve milyen az az érzés amiről beszélnek ezek?
2022. aug. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
Miből áll ez a rituálé és mit tapasztalnak?
2022. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:

#37

Figyelj többükkel is megismerkedtem itt gyakorin és egy csávesz meg betett egy discord szerverre ahol több, mint 1000 ember van. Na ott senki nem tagadja ennek a létezését és működését.


#38

Kell egy beavatási rituálé

Ilyenkor már sokan, mondják, hogy érzik egy vagy több démon jelenlétét esetleg maga a Sátánét IS és akkor leírnak egy hosszú szöveget ami röviden összefoglalva annyi, hogy: "elismerem Sátánt az egyetlen igaz Teremtőmet a Világ Urát az igaz Istennek és megtagadom a hamis zsidó Istent és így meg úgy Jézus is bekaphatja". Utána már csak egy aláírás hiányzik a SAJÁT véreddel de nem kell belőle sok meg semmi ez csak szimbolikus. (A sátánisták nem áldoznak fel soha senkit és véráldozatot sem követelnek)

Na itt már sokaknak paranormális élményeik vannak de erről még el is hinném, hogy placebo. Kreatív az emberi elme.


Egy démonnak a megidézési ha jól tudom valahogy úgy zajlik, hogy:

1. Alaposan megkell ismerni azt a pogány démont (Igaz Istent/"Angyalt")


2. És nálam itt megáll a tudomány mert lehet választani 3 szín közül és olyan színben kell venned minimum egy gyertyát, kiteheted a képét meg sok ilyeb rituális cucc. Aztán neki állsz meditálni koncentrálsz fogalmam sincs mire mert nem olvastam utána és egyszer csak érezni fogod, SŐT általában beszél hozzád. Van aki ilyenkor csak beszélgetni szeretne van aki üzletet köt egy démonnal.

Ha jól tudom innen jön az a kifejezés is, hogy "eladtam a lelkem az Ördögnek" (bár az ördög a sátánisták szerint nem = Sátánnal).

2022. aug. 4. 09:34
 38/65 A kérdező kommentje:
Röviden ennyi XD
2022. aug. 4. 09:34
 39/65 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, melyik értékrendet választod? Jézusét vagy Sátánét, előbbinél a fő érték a szeretet, utóbbinál nem a szeretet áll középpontban, hanem más (hatalom, élvezet, stb).

(Én nem vallom, a Biblia minden szava Isten szava lenne, csak Jézus tanítását tartom hibátlannak.)

Tehát értékrendileg Jézus mellett teszem le a voksot. A többit majd odaát megtudom.

Mi lesz a pokolban?

https://www.youtube.com/watch?v=ol4Xvustuow

2022. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:

Erre a következtetésre a Biblia és az előítéleteid alapján jutottál.

A spirituális sátánizmusban a Sátán egy legalább akkora abszolút jó, mint a keresztényeknél Jézus csak annyi a különbség, hogy a Sátán nem mindenható és szeretné, hogy a teremtményei fejlődjenek és nem tiltja nekik a mágiát míg Jézus szerintük egy (zsidók) álltal kitalált kamu Isten akit azért hoztak létre, hogy az emberek ne merjék használni a mágiát és az okkultizmust.

Nem mondom, hogy a "keresztény le uktatása" cikkük hibátlan de kétségkívül vannak benne elgondolkodtató dolgok.

2022. aug. 4. 10:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!