Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan kéne tudnom, hogy a...

Honnan kéne tudnom, hogy a keresztények vagy a spirituális sátánistáknak van igaza?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
Kereszténység lebuktatása*
2022. aug. 4. 10:14
 42/65 anonim ***** válasza:
Ok, nekem továbbra is Jézus a szimpi, az Újszövetségből megismert szellemiség alapján.
2022. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
Csaj szimplán elköteleződtél és nem vagy nyitott másra nehogy értékrendet vagy ne adj Isten világnézetet kelljen váltanod.
2022. aug. 4. 10:21
 44/65 A kérdező kommentje:
Csak*
2022. aug. 4. 10:21
 45/65 A kérdező kommentje:
De nekem mind1
2022. aug. 4. 10:22
 46/65 A kérdező kommentje:
Sok vallást megismertem, sőt sokat gyakoroltam is de ez soha nem jelentette, hogy leragadok valahol és becsukom a szemem és mantrázom a magamét mintha más nem is létezne
2022. aug. 4. 10:23
 47/65 anonim ***** válasza:
40%

Nyikolaj Bergyajev, orosz filozófus

„Az okkultizmus iránt lelkesedőknél nem látom a szellem szabadságát. Nem ők rendelkeztek okkult erőkkel, hanem azok rabjai voltak.”


Tévedsz, ha azt gondolod a mágia a szabadság útja.

From the Occult & The Hermetic Order to Jesus

https://www.youtube.com/watch?v=S7h9gjjEBEY


"Dicsőítelek, Atyám, ég és föld Ura, hogy az okosak és a bölcsek elől elrejtetted ezeket és a kicsinyeknek kinyilatkoztattad." Jézus

2022. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 Drakula ***** válasza:
40%

"míg Jézus szerintük egy (zsidók) álltal kitalált kamu"

Szóval a zsidók kitalálták jézust akit mainapig sértegetnek, és aki minden olyat amit tilt a tóra meg a rabbik engedélyezett, PL: disznó husevés stb?

Innentől fogva szerintem nem szabad komolyan venniilyen alakokat.

2022. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
"csak a felszínen köpködik Jézust"
2022. aug. 4. 10:49
 50/65 anonim ***** válasza:
66%

"Figyelj többükkel is megismerkedtem itt gyakorin és egy csávesz meg betett egy discord szerverre ahol több, mint 1000 ember van. Na ott senki nem tagadja ennek a létezését és működését."

Senki nem mondta, hogy idiótákkal ne lehetne megtölteni több állatkertet is. Szokták is mondani, hogy nagy az Isten állatkertje, sok hülye ember van.

2022. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!