Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan kéne tudnom, hogy a...

Honnan kéne tudnom, hogy a keresztények vagy a spirituális sátánistáknak van igaza?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 Drakula ***** válasza:

"Figyelj többükkel is megismerkedtem itt gyakorin és egy csávesz meg betett egy discord szerverre ahol több, mint 1000 ember van. Na ott senki nem tagadja ennek a létezését és működését."

Lapos föld hívő keresztényekböl is van pár, ilyen netes oldalakon attól még nincsen igazuk.

2022. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:
De Ők mind megtapasztalták. Nem ugyanaz a kettő.
2022. aug. 4. 14:29
 53/65 Drakula ***** válasza:

Szerintük meg ők is meg tapasztalták hogy a föld lapos, Pl. nem érzik hogy forogna.


Egyébként meg böven vannak keresztények akik meg azt mondják hogy jézust tapasztalták meg.

2022. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
Jézus megtapasztalását a sátánisták sem votatják csak szerintük nagyon rósz
2022. aug. 4. 14:47
 55/65 anonim ***** válasza:
Hogy megtapasztal valaki valamit, az nem teszi azt a dolgot jóvá. A démon kezdetben azért segít, hogy megnyerje magának az illetőt. Úgy csapja be ahogy akarja.
2022. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
Lapos föld, mutassatok már légyszi olyan oldalt, fórumot, ahol keresztény erről ír, hogy ebben hisz.
2022. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:

58-as


www.gyakorikerdesek.hu


A kérdéseket ahol kifejti hogy a biblia alapján hogyan véli ezt alátámasztottnak azokat most ha nem gond nem keresem vissza.

2022. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:

Megkérdezel valakit, aki érti a lényeget, és tudja, mint én.


Miben? Mi a kérdés?

2022. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:

#55

Persze erre én is gondoltam de sokak elvileg már elég nagy "szinten" vannak és mégsem követel Tőlük Sátán semmi rosszat.


#56

Nem keresztény de a Biblia alapján mondd hülyeségeket: info bubble, Yahuah útja

Nem keresztény és nagyon buta példákat hozz fel a a Bibliából.


#57

Ezt nem igazán értem


#58

Most Te melyik oldalon állsz?

A kérdés továbbra is ugyanaz.

2022. aug. 4. 22:44
 60/65 anonim ***** válasza:

59-es

57-es vagyok


Az a válaszom nem neked ment hanem az 56-osnak. Vagy félre nyomtam vagy töröltek pár választ azóta.


Kért egy olyan oldalt ahol lapos földes keresztények vannak és küldtem neki egyet.

2022. aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!