Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon félek! Mi lehet ez?...

Nagyon félek! Mi lehet ez? Mit tegyek? Bővebben lent👇

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy pár napja rászoktam arra hogy esténként imátkozzak, ha meg nem tudok aludni, akkor meg a Bibliát olvasgatom. Amikor azt gondolom hogy Isten milyen jó már, meg Jézus, akkor egy idegen flegma női hang elkezd beszélni hogy nem, meg gúnyolni kezdi vagy Őket, vagy engem hogy szeretem Őket és röhögcsél közbe. Általába éjfél után szokott történni. Most is ez történt, imátkoztam, aludtam volna el, és elkezdett röhögni meg Jézust cikizni, és egy pillanatra valami ijesztő fehér női arcforma jelent meg a szobám falán. Most elkezdett dörömbölni meg sikítozni és nagyon félek. Az a legdurvább, hogy senki nincs a szobámba, és nem, nem az utcáról jön, közvetlenül mellettem hallom. Mi lehet ez?

2022. aug. 24. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Negatív entitás, gonosz szellem vagy démon.


Egy fehér színű tányéron szórjál körbe sót és tegyél a közepére egy fehér színű gyertyát, gyújtsd meg és imádkozz hangosan mellette.


Kérd Istent, Jézust és a Szűz Anyát, hogy segítsenek neked és Mihály Arkangyalt, hogy űzze el az entitást:


Szent Mihály Arkangyal, segíts meg, segíts meg, segíts meg!


Ha semmi nem használ, elfújja a gyertyát, akkor kezdj el hangosan énekelni valamilyen szent éneket, akár karácsonyi Mennyből az angyalt és bármikor, amikor újra jelentkezik, törd meg énekkel és imával! Ezeket nem szeretik.


Szentelt víz, fehér zsálya füstölő, kereszt az ágyad felett szintén segíthetnek.


Takarítsd ki a szobádat, szabadulj meg a kacatoktól, minden negatív érzést keltő dologtól és töltsd meg pozitív hangulattal.


A 23. zsoltár is felhasználható ima, az a legerősebb védelmező zsoltár.


Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2022. aug. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Fordulj orvoshoz, minél előbb.

Ez pszichiátriai kérdés, nem vallási. Gyógyszereket kaphatsz rá.

2022. aug. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Ja, és még valami:


ne félj!


Röhögd ki hangosan!!

2022. aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Itt válaszolok, bocsi!


Imádkozz, énekelj hangosan!!


Azt tedd, amit meg tudsz tenni.


Aztán holnap mindenképpen szerezz egy keresztet az ágyad fölé....

2022. aug. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni?
2022. aug. 24. 01:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Most egy férfi hang beszél. Ezek szerint többen is vannak😱
2022. aug. 24. 01:24
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb ilyennel ne viccelj!
2022. aug. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
49%

[link]


A legszánalmasabb itt nem is az, hogy a kérdező egészen nyilvánvalóan trollkodik, hanem az, hogy vannak, akik komolyan veszik.


A vallás tényleg hülyít...

2022. aug. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

9.

Honnan tudod, hogy az 1. (3.4.7.8.) válaszoló komolyan vette és nem hülyéskedik?

2022. aug. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
😂 Kérdező és az őt "támogatók" nem százasok.
2022. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!