Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kicsit félek a jövőt illetően,...

Kicsit félek a jövőt illetően, menne ez így? (bővebben)

Figyelt kérdés

Jelenleg Debrecenben élek, még 2 évem van a középsuliból. Mindenképpen Budapestre szeretnék költözni. Négyes-ötös között mozog az átlagom, talán egyetemre is bejutnék.


Most még jól állnak a szüleim, de mi lesz ha 2 év múlva már nem tudják majd fedezni a kiadásaimat? Nem áll tőlem távol a munka, ha kell dolgoznék én egyetem mellett, de félek, hogy nem találnék munkát. Milyen nehéz diákként dolgozni Pesten? Ha felköltözök akkor milyen valószínűséggel találnék valami állást?


2013. febr. 9. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

válassz olyan szakmát ami sok pénzt hoz, amire van kereslet, ami érdekel, amihez tehetséged van, stb.


akkor nem lesz para.


ismerősöm egyetem mellett melózik (ő is programozó), nem is kell pénzt kérnie otthonról, fizeti albit, sulit, meg egyéb kiadásokat, stb...

2013. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdj el már most félretenni, rendszeresen, kis összegeket. Nyiss junior számlát, oda elrakhatod a pénzt.


Budapesten több munkalehetőség van általánosságban, tehát esélyes, hogy fogsz tudni dolgozni. Én is a munka miatt költöztem ide.

2013. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják. Ha pozitív a hozzáállásod és talpraesett vagy, egészen biztosan meg tudod oldani ezt a problémát. Viszont munka mellett nehezebb lesz tanulni. Érdemes a nyári munkákra koncentrálni, amikor nincs suli, és esetleg a tandíj árát meg tudod keresni.
2013. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, van is diákmunkám már 2 éve. Eddig mindig ruhára költöttem, de elkezdek gyűjteni erre az esetre. Köszönöm az ötleteket!
2013. febr. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!