Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek Isten vissza...

Szerintetek Isten vissza szeretne tartani?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy itt vagyok vidéken a nagyszüleimmel a hétvégi házban, ők ma mennének el és anyámék holnap jönnének.


Tehát egy éjszakát maradnom kéne. Egyedül. Az üdülőövezetben. Vallásos vagyok, és érzem, hogy valami vagy valaki (Isten?!) nagyon azt akarja hogy inkább hazamenjek arra aze gy éjszakára és rossz előérzetem van. Kettővel arrébb egyébként vannak szomszédok akik életvitelszerűen itt élnek, de az éjszaka közepén senki nem hallaná meg a kiáltásom.


Ráadásul a mai YouVersion adagomban volt egy olyan példázat, hogy míg a tengeren sodródsz a viharban (a hétvégi ház talán?!) pár méterrel lejjebb teljes békesség van. (otthon?!)


Mit gondolsz, Isten nem akarja hogy itt legyek mert valami rossz történni fog és jobb ha nem vagyok itt vagy csak félek és bemagyarázom magamnak? Mert ezt a végtelen rossz előérzetet nem tudom mivel megmagyarázni.


Amúgy Pesten többször is voltam egyedül éjszaka, de itt vidéken a semmi közepén tényleg teljesen más...



#Isten #Jézus #Jézusszeret #Megérzés?!
2022. aug. 25. 15:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet csak sok volt az Investigation Discovery, mert azokból a műsorokból tudom hogy;


Tini+Egyedül+Semmi közepén=SEMMI JÓ

2022. aug. 25. 15:56
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Én egyedül élek egy hegyen....tudom hogy a legveszélyesebb dolog a környéken én vagyok.

Isten lehet azt a leckét akarja neked most tanítani, hogyha hiszel benne, sosem vagy egyedül, mindig ott van veled.

A környezet nem számít, az folyton változik, belül legyen csend, kint lehet vihar.

2022. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg YouTube-on az Angyalok küldetésben című filmet. Ha ugyanolyan egyértelmű jeleket tapasztalsz, mint ők, akkor ne maradj ott.
2022. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Ismerem ezt az érzést, és én is voltam hasonló helyzetben, ráadásul úgy, hogy nekem választási lehetőségem sem volt. Ott élt bennem a rossz érzés és akkor imádkozni kezdtem. Elmondtam az Úrnak az érzéseimet és kértem, ha ez valós, akkor akadályozza meg a rossz beteljesedését. Kb. 2 napra rá derült fény arra, hogy valóban nagy baj lett volna, de hála Istennek a nagy baj nem következett be. Nem ismerem a te helyzeted és így nem igazán lehet eldönteni, hogy valóban fenn áll valami valós veszély vagy csak a környezet változás miatt van benned ez a pánik.

Ha tiszta a lelki ismereted akkor nyugodt lehetsz, hogy nem üldöz a maffia. És ha nem áll fenn ez a veszély, akkor nézd át a vízvezetékeket, gáz vezetékeket és legfőképpen a villany és áram vezetékeket nehogy valami meghibásodás legyen a katasztrófa oka. Ha vannak családtagjaid, akiket szeretsz és aggódsz értük, akkor imádkozz, hogy ne velük történjen baj!!!

2022. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy mennél, akkor menj, ahova a szíved visz.


Mondjuk olyat is lehet imádkozni, hogyha Tőle van ez a vezetés erősítse Benned. Ha pedig nem, akkor vegye el ezt az érzést Tőled és adjon békességet.


Imádd Őt. Áldjon az Úr.

2022. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mennyire vagytok messze? Tehat mennyi plusz penz lenne? Vagy egyik kocsival felmesz, masikkal le?

Nem tudom, hany eves tini vagy, de en hazamennek, ha igy ereznek. Nem azert, mert ez tuti eloerzet, es valami rossz lesz. Hanem nem akarnek igy felni. Ha en lennek az anyukad, akkor is azt mondanam, hogy nyugodtan gyere haza, ha ugy erzed.

2022. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azt érzem, hogy nem. Nekem azt mondták, leckén vagy, nem materiális veszélytől óvnak.


Az amúgy is olyan, hogy semmit sem tehetsz ellene. Egy hozzám hasonló tudati szinten lévő is szinte kizárólag utólag veszi észre, ha valami ehhez hasonló történik vele. Szóval ha az lenne a helyzet, amitől félsz, akkor nem gondolkodnál, nem írnád ki a kérdést, hanem már rég úton lennél haza.

2022. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg ilyen hülye vagy? Be vagy kakkantva az egyedülléttől, de még ezt is Jézus nyakába tudod varrni. És az ilyenek hazudják maguknak, hogy szenvedni is képesek lennének a hitükért, mikor még pár órát sem bírnak ki magukban.
2022. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy ha félsz, menj velük.

Csak a félelmed miatt. Nem hiszem, hogy bajod lenne, de nem jó dolog sokáig félni.

2022. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#8

Látod, hogy agyadra ment az ateizmus? Ugye, hogy aki be akar kattanni, az mindenbe bele tud kattanni?

2022. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!