Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek Isten vissza...

Szerintetek Isten vissza szeretne tartani?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy itt vagyok vidéken a nagyszüleimmel a hétvégi házban, ők ma mennének el és anyámék holnap jönnének.


Tehát egy éjszakát maradnom kéne. Egyedül. Az üdülőövezetben. Vallásos vagyok, és érzem, hogy valami vagy valaki (Isten?!) nagyon azt akarja hogy inkább hazamenjek arra aze gy éjszakára és rossz előérzetem van. Kettővel arrébb egyébként vannak szomszédok akik életvitelszerűen itt élnek, de az éjszaka közepén senki nem hallaná meg a kiáltásom.


Ráadásul a mai YouVersion adagomban volt egy olyan példázat, hogy míg a tengeren sodródsz a viharban (a hétvégi ház talán?!) pár méterrel lejjebb teljes békesség van. (otthon?!)


Mit gondolsz, Isten nem akarja hogy itt legyek mert valami rossz történni fog és jobb ha nem vagyok itt vagy csak félek és bemagyarázom magamnak? Mert ezt a végtelen rossz előérzetet nem tudom mivel megmagyarázni.


Amúgy Pesten többször is voltam egyedül éjszaka, de itt vidéken a semmi közepén tényleg teljesen más...



#Isten #Jézus #Jézusszeret #Megérzés?!
2022. aug. 25. 15:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%

#11


Nem. Az ateizmusba nem lehet bekattanni, mert az ateista csak éli a hétköznapi életét, anélkül, hogy abban hinne, hogy valamiféle mindenható apafigura figyeli. A hívők viszont mindenhol az Istent keresik, aztán önkényesen értelmezik a jeleket, nézd csak meg a Kérdezőt...

2022. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!