Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szinte biztos vagyok benne,...

Szinte biztos vagyok benne, hogy a muszlimok is Jézussal fognak találkozni. Vagy ezt hogy van? Ha Mohamed hiteles proféta volt akkor vele találkoznak?

Figyelt kérdés
Csak egy valoság van az egész földön szoval s muszlim barátaim ti is mentek az angyalok mellé és Isten mellet foglaltok majd helyet ahogyan az a biblia tanítja,ne is ábrándozatok rola hogy szűzlányok várnak. De én öszintén mondom, hogy legyen igazatok,mert simán ellenék negyven szűz lánnyal. Míly finom is lenne az ártatlan lányokat kényeztetni

2022. okt. 6. 06:34
A kérdező szavazást indított:
Csak egy valoság van a muszlimok is mennek a mennyországba ahogyan azt a Biblia írja
nem,a muszlimok a paradicsomba mennek ahol negyven szűz lány várja őket és ahol elképesztő finom,ételek és italok lesznek
2 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az Feltámadás Napja előtt Jézus vissza fog térni és tanúsítani fogja hogy az Iszlám a helyes út, és hogy nincs más isten csak Allah.


A hurikat pedig ki kell érdemelni, 40 szűzlányról konkrétan egyik hadíszunk sem ír. :)

2022. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyébként nekünk muszlimoknak a legnagyobb jutalom az lesz hogy Allah közelében lehetünk majd, és láthatjuk az Ő fenséges arcát.


Úgyhogy igen mi is azt várjuk hogy Isten "mellett" és a prófétáinkhoz (például Jézushoz) közelebb leszünk a Kertben.

2022. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Az ábrahámi vallások mind egymásra épülnek. Ezt mi sem bizonyítja jobban, minthogy a gyermekmolesztálás mindenhol megjelent. A keresztényeknél rengeteg per volt erről...

A mai napig derülnek ki dolgok pl az ír katolikusoknál is.

A muszlimoknál is a mai napig dívik ez. Eleve Mohamed is pedofil volt. Nekik ez a kultúrájuk része.

Semmibe se nézik a nőket. Nemhiába undorodik tőlük a civilizált világ.

2022. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak is egyetlen proféta van a világon aki Isten fia és az Jézus. keresztényként tiszta szívemből szeretem és kulönleges helyett foglal el a szíveunkbe.Biztos vagyok benne, hogy amit igért nekunk az ugy is van.Minden népnek a megváltoja volt.Minen egyes szo igaz amit a biblia ír rola. Isten fia csak egy szuletet a világon muszlim barátaim ezt sose feledjétek
2022. okt. 6. 09:52
 5/11 A kérdező kommentje:
jo nem akarok hazudni mert az úr színe előtt beszélek,tiszta szívemből a barátnőmet szeretem,de az tény hogy kulönleges helyet foglal el a bennem
2022. okt. 6. 09:55
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Muszlimok beleestek abba a hibába amitől Jézus óvta őket. Megmondta hamis próféták jönnek, és most hamis prófétát követnek.

Ezzel egy napon szembesülni fognak, a kérdés nem-e lesz már túl késő.

2022. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha jol tudom Jézus megjövendölte Mohamedet,mibő gondolod? hogy hamis proféta lenne? Bár szűz lányokkal kecsegtetni a hívőket.nem tudom.szinte biztos vagyok benne, hogy nem igaz és se étel se ital se lányok nem lesznek
2022. okt. 6. 11:32
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Jézus nem Mohamedet "jövendölte meg" ahogy írod, hanem figyelmeztetett, hamis próféták fognak jönni.
2022. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A muszlim hit térhódítása már elkezdődött Európában. Nincs sok hátra.
2022. okt. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, az tudod hogy az iszlám vallásban is szerepel Jézus mint próféta? Te pedig azt állítod szereted Jézust. Honnan tudod hogy a keresztény verzió szerinti Jézus a valós? Honnan tudod hogy nem a Korán által leírt Jézus az igazi?

Negyven szűz lányról pedig sem a Korán sem hadiszok nem írnak.

2022. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!