Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik kellemesebb természetűek,...

Akik kellemesebb természetűek,esztétikusak,szebbek azok Isten "angyalai"?

Figyelt kérdés
Nem trollkodás de megfigyeltem,hogy az attraktívabb emberekkel jobban ki lehet jönni,kevésbé bántanak másokat,segítőkészebbek.Szebben öltöznek,kellemesebb,szebb a hangjuk.Míg az idegesítő, rossz indulatú embereknek még a hangszínük is rossz.Akarhova megyek mindenhol a szépek a jobbak de még a mesékben,filmekben is kajak.Ez egy világnézet lett hogy a szép fiú,lány a "bárány"?
2022. okt. 8. 07:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Hiába vagyok nyitott felnőtt, azért valahol mindig bennem vannak azok a dolgok"

De normális esetben azokkal az emberekkel szemben, akik bántottak. Ha idegenekhez is ugyanúgy állsz, mert automatikusan előítéletes vagy mindenkivel, ahhoz érdemes szakember segítségét kérni.

2022. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11-es

Azokkal az emberekkel már nem tartom a kapcsolatot. Nem vagyok előítéletes (senkivel, semmiben), fel tudtam dolgozni ezeket a dolgokat. De bennem van az elszenvedett bántalmazás. Már nem fáj, és nem okoz problémát, de csak egy Exmemoriam tudná semmissé tenni 🙂 Amúgy azt gondolom, hogy nem baj, ha az ilyen dolgok bennem maradtak, mert ezek is hozzájárultak ahhoz, hogy olyan ember legyek, amilyen vagyok. És mivel elégedett vagyok az életemmel, jó ez így.

2022. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem
2022. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12


(en nem a 11-es vagyok)


Igazad van, mert az ilyesmi befolyassal van a szemelyiseg kialakulasara, es azt, ha egyszer kialakult, nem lehet alapvetoen megvaltoztatni. De meg lehet tanulni kezelni, es te pont ezt csinalod.

2022. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#7 Felesleges kinőni, vagy feldolgozni, mert akkor hazudnék magamnak, és elhinném azt, hogy nem egy suttyó dög mindenki. Aztán megint hátbaszúrnának, megaláznának, stb... Köszi, de nem. Ez olyan mintha elmennék pszichológushoz, hogy megtanuljam szépnek látni magam, de igazából ugyanolyan ronda maradok, csak nem látom. Hihetem én azt hogy vannak kedves meg aranyos emberek a világban, ha k*rvára nincsenek.
2022. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát kb...

Egyre inkább isten "angyala", szolgája leszel ahogy megismered magad, boldogabb és kiteljesedett leszel, amik együtt járnak az egészségességgel, fejlettséggel, amiknek velejárói a kellemesség, szépség.


Az esztétikust nem értem. Úgy érted nagyobb harmónia van az érzelmeiben?

2022. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Esztétikus=szép,tehát szépen finoman beszél,mozdul,szépek a holmijai,környezete otthon,arca,frizurája,szép a haja=szêp mindene 😄🤗
2022. okt. 9. 13:45
 18/18 A kérdező kommentje:
pl szép a hangja is és ha ez mind együtt jár akkor az egy jó nő vagy jó hapsi.
2022. okt. 9. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!