Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ugye milyen csodás, hogy...

Ugye milyen csodás, hogy Jézus egyenesen a atyától fogant? Meváltotta a mi urunk az emeriséget nem gyenge sztorink van nekünk keresztényeknek. Én büszke vagyok rá, hogy ennek a történetnek részese lehete. És ti?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 10:25
1 2 3 4
 1/38 Lucifer-666 ***** válasza:
73%
Eközben most irtottak ki egy afrikai törzset, kivéve a gyerekeket, mert ők szexrabszolgák lettek nyugaton.
2022. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
21%

Nem gyenge de nem is egyedi.


Az inkáknál (vagy aztékoknál) volt olyan isten aki feláldozta magát hogy mozoghasson tovább a nap. És ő véglegesen áldozta fel magát.


És a görögöknél és ott volt prometheus aki azért hogy nekünk embereknek tűzűnk lehessen egy sziklához láncoltatott és évekig lakmározott egy solyom a testéből. (mert vissza nőt neki). Azért ez nagyobb is mint három nap.

2022. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
0%

A család az család. Kicsit bizarr, h istenaputól fogant, egy galamb koppintotta fel a szűz zsidó lányt akinek már volt férje, aztán meg Jézusnak kettő apukája volt.

Biztos ezért érzett rá hajlamot, h 12 férfival éljen aztán. 😉

2022. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem szeretet egyedül lenni.12 lánnyal mégse élhetett mert a csajok tudjuk hogy még az atya isten is megtudják kívanni nem hogy az élő isten fiát
2022. nov. 26. 10:55
 5/38 anonim ***** válasza:
5%
Igen, csodás. Na, most már menj ebédelni, aztán pihenj le!
2022. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
62%
#1 Engem csak az érdekel, hogy a háziállataikkal mi lett, lehet tudni?
2022. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Mi bajod 5 ös?😕
2022. nov. 26. 10:59
 8/38 anonim ***** válasza:
7%
#7 Nekem nincs bajom, te viszont szerintem éhes lehetsz, és fáradt. Nem érdemes egész éjjel füvet szívni, aztán reggel pálinkával indítani a napot.
2022. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
62%

"Biztos ezért érzett rá hajlamot, h 12 férfival éljen aztán. 😉"


"Nem szeretet egyedül lenni.12 lánnyal mégse élhetett mert a csajok tudjuk hogy még az atya isten is megtudják kívanni nem hogy az élő isten fiát"


Egy dolog hogy a 3-as nem tudja, de te keresztény vagy. Neked tudni kéne hogy a biblia alapján, 12-férfin kivül volt még egy csomo hallgatoja kik közt vegyesen voltak nők és férfiak, és tanitványai közt szerepelt egy mária magdolna nevű nő.

2022. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem volt Mária Magdolna nevű nő. Egy Mária nevű nő volt Magdalából. Meg egy Betániából. Meg egy, aki az anyja volt. Mindenkit Máriának hívtak!
2022. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!