Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehet elérni az ősbizalma...

Hogy lehet elérni az ősbizalmat, azt amit a mai világ próbál kiölni a hétköznapi emberből (tanulni szeretnék), ismertek ilyen könyvet a Biblián kívül, ami mélyen belemegy az "ősbizalom"-ba s tanít?

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 13:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Nekem a szív csöndje c. könyv van meg.
2023. jan. 12. 13:54
 2/2 pelgrim ***** válasza:

Nem mindennapi kérdést tettél fel, nem könnyű helyes és kielégítő választ adni rá. Sok könyvet olvastam hasonló témával mint amelyet említesz, az „ősbizalom” elnevezéssel azonban még nem találkoztam, és nincs tudomásom olyan könyvről amely direkt ezzel a témával foglalkozna. Mégis úgy hiszem értem mire gondolsz, legyen hát, megpróbálom magamból kiindúlva válaszoni kérdésedre.

„Hogy lehet elérni az ősbizalmat,...”

Nem tudom, én úgy hiszem ez mindenkinek megvan adva, nincs olyan, hogy „hogyan” vagy „elérni”, csak egyszerűen hálásan bízni kell, tekints hálával és bizalommal a jövőre, hogy mindened meglessz, amire szükséged lehet. Légy hálas azért ami van és azért ami a jövőben lesz. Fordulj bizalommal embertársaidhoz, lás bennük a szépet, a jót.

Belátásom szerint a bizalom a legjobb biztonsági berendezés is. Hálával és bizalommal sok minden elérhető.

Ha most kezdenél ezzel komolyan foglalkozni, akkor ne csüggedj, ha eleinte kudarcot vallasz, tarts ki, hamarosan aszt veszed észre, hogy kívánságaid vílóra válnak, hogy nem történnek rosz dolgok veled.

2023. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!