Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért termel ki ennyivel több...

Miért termel ki ennyivel több szélsőségest, terroristát az iszlám, mint bármely más vallás?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 10:25
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/133 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan tudjam hogy nem te vagy mikor a 125-ös és a 127-es is négy csillagos te retardált?"

Ha nem lennél ilyen retardált, akkor nem támadnál ész nélkül mindenkit úgy, hogy azt se tudod, kinek célzod. De tudom, hogy tőled ez nem elvárható.


"Egyébként a keresztény vallás sem mondja azt hogy a keresztény vallás nem szólhat bele az állam möködésébe."

Lényegében mond hasonlót, Jézus azt tanította, hogy a "világ" a sátán uralma alatt van.


Te hivatkoztál rájuk nagy büszkén, kikérve magadnak, hogy a muszlim országok fele szekuláris. Amúgy itt is egy statisztika:

[link]

Ez alapján Kazahasztán pl 38. a listán.

Látható, hogy amelyik muszlim országban engedélyezve van az alkohol fogyasztása, ott élnek is ezzel sokan a muszlimok közül. Nyilván Iránban, ahol ezért lehet halára is veri az iszlám vallási rendőrség, ott nem.

2023. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/133 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nem lennél ilyen retardált, akkor nem támadnál ész nélkül mindenkit úgy, hogy azt se tudod, kinek célzod. De tudom, hogy tőled ez nem elvárható."


Ha mind a két hozzászólásban a válaszoló értékelése ugyanolyan és ugyanarról írnak ugyanolyan stílusban akkor joggal gondolhatom hogy ugyanaz a féleszű írta mindkettőt.



"Lényegében mond hasonlót, Jézus azt tanította, hogy a "világ" a sátán uralma alatt van."


Szóval szerinted Jézus azt tanította Isten nem szólahat bele hogyan irányitsák az emberek az államot? :)))



"Te hivatkoztál rájuk nagy büszkén, kikérve magadnak, hogy a muszlim országok fele szekuláris. Amúgy itt is egy statisztika"


Én csak leírtam egy tényt. Szóval sem mondtam hogy ez büszkeséggel tölt el. Egyébként meg pont ellenkezőleg. Szerintem a muszlim országokban saria alapú jogrendsze kellne hogy legyen. Persze a valódi iszlám saria, nem a szaudi meg iráni hamis saria.



"Ez alapján Kazahasztán pl 38. a listán."


A 38-adik helyet nem mondanám vészesnek, a többi közép ázsiai muszlim ország meg kb nincs is a listán, szóval ez hazugság részedről.



"Látható, hogy amelyik muszlim országban engedélyezve van az alkohol fogyasztása, ott élnek is ezzel sokan a muszlimok közül."


Szintén hazugság. Ott van Törökország ahol 100 éve engedélyezve van az alkohol mégis a lista végén van. Az első 50-ben szinte nincs is muszlim ország csak Kazahasztán.

2023. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/133 anonim ***** válasza:
25%
Ez csak most van így, a középkori keresztényeket (misszionáriusokat főleg) mai szemmel ugyanúgy terroristának lehetne tekinteni. Valószínűleg azért amúgy, mert szegény és elmaradott területről érkeznek, ahol könnyebb radikalizálni a népességet - lásd a magyar vidék.
2023. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!