Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért termel ki ennyivel több...

Miért termel ki ennyivel több szélsőségest, terroristát az iszlám, mint bármely más vallás?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 10:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/133 A kérdező kommentje:

"Közük nincs a Korán tanításához."

Akkor ezt nekik mondd!


"De ezel hazugnak nevezed a közel keleti keresztény egyházakat"

Nem éppen. Téged neveztelek hazugnak amiért ilyeneket hazudsz. Nem megy a szövegértés?

2023. ápr. 16. 22:56
 62/133 anonim ***** válasza:
51%
Én hazudok? Ott van a közel keleti keresztény egyházak közös nyilatkozata. És arra sem válaszoltál, honnan veszed hogy nem ez a közel keleti keresztény emberek általános vélemnye?
2023. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/133 A kérdező kommentje:

"Én hazudok?"

Igen. Egy pár ember által írt nyilatkozatról azt hazudod, hogy az en bloc a közel-keleti keresztények véleménye.

Másrészt hazug módon úgy teszel, mintha bármit is bizonyítana ha több ember állitja ugyanazt.

2023. ápr. 16. 23:03
 64/133 anonim ***** válasza:
0%
Csak éppen ez a pár ember képviseli az egész közel keleti kereszténységet. És arra sem válaszoltál, honnan veszed hogy nem ez a közel keleti keresztény emberek általános vélemnye?
2023. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/133 A kérdező kommentje:
Mivel a közel-keleti keresztények sem egy homogén embertömeg, ez egy ritka gyenge próbálkozás volt, még a te szinteden is...
2023. ápr. 16. 23:14
 66/133 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam hogy minden egyes közel keleti keresztény embernek ez a vélemémye hanem hogy általánosságban a többségnek. Szerinted ez miért nem igaz?
2023. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/133 A kérdező kommentje:
Mert általánosságban a többség nem olyan elvakult fanatikus, mint te, vagy aki a cikket írta.
2023. ápr. 17. 07:41
 68/133 anonim ***** válasza:
0%

Tehát fogalmad sincs, csak egy vágyvezérelt kijeletés részedről.

Meg egyébként is a keresztény egyházak miért monadnák hogy a yugati keresztények állnak az ISIS féle terrorszerveztek mögött és miért mondanák hogy a muszlimok valójában védik őket? Ehhez nagyon nyomós ok kell. Konkrétan az hogy igaz.

2023. ápr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/133 A kérdező kommentje:

Fordítva. Részedről vágyvezérelt gondolkodás hogy bárcsak mindenki ugyanolyan hazug módon gondolkodna a világról, mint te, de a valóságban szerencsére azt látjuk, hogy a te fanatikus, elvetemült fajtád van bőven kisebbségben.

Szóval ott tartunk hogy eddig felsoroltál vagy egy tucat hazugságot, és mindegyik bizonyításával felsültél. Jól leszerepeltél. Hogy neked ez miért jó...?

2023. ápr. 17. 08:16
 70/133 anonim ***** válasza:
0%
Részemről nem vágyvezérelt mert mutattam egy hivatalos dokumentumot ami a közel keleti keresztények közös nyilatkozata és ugyanazt mondják mint én továbbá mutattam felvételeteket amin amerikai politikusok nevetgélnek az ISIS terrorszervezet vezetőjével. Te ellenben semmit nem mutattál fel.
2023. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!