Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Dániában vannak karizmatikus...

Dániában vannak karizmatikus gyülekezetek? Ahol a nyelveken szólás, és Szentlélekkel betöltekezés elfogadott? Konkrét elérhetőségeket, weboldalakat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy a nyelveken szólás elfogadott? Arra gondolsz, hogy szoktak-e értelmetlenül hablatyolni, amit nyelveken szólásnak gúnyolnak, vagy arra, hogy lehet-e más nyelven beszélni?
2023. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

persze, hogy vannak

ird be a google-ba, hogy "pentecostal church in denmark", es mar kapod is a terkepet, elerhetosegeket stb.

pl.

[link]

2023. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
#1 a nyelveken szólás az amerikai pankrációs istentisztelet menetének egyik fontos eleme, artikulálatlan kiabálást jelent földön fetrengéssel. Magyarul "ekszöszájz bukozásnak" is hívják egy régebbi tv-riport nyomán.
2023. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen a 2-es válaszoló előrébb vitt. Nem így kerestem rá - a karizmatikus szóval nem igen találtam. Azért a "persze, hogy vannak"-ból a persze szót el is lehetne hagyni ahogy átnéztem a találatokat...
2023. jún. 27. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!