Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet olyan ember a Mennyorszá...

Lehet olyan ember a Mennyországban aki szellemként visszajár a Földre?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ hogy miben hiszel, szerintem a halál utáni élet hit kérdése, ha a tudomány a lélek létezését ki tudja zárni az egy másik kérdés,de tudtommal ott még nem tartunk.
2023. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

A gazdag és a Lázár történetéből világosan lehet látni, hogy nincs átjárás az élők és a holtak között. Idézem:

Lukács 16:27 Monda pedig amaz [Mármint a gazdag, aki a Pokolban van]: Kérlek azért téged Atyám, hogy bocsásd el őt az én atyámnak házához.;

Lukács 16:28 Mert van öt testvérem; hogy bizonyságot tegyen nékik, hogy ők is ide, e gyötrelemnek helyére ne jussanak.

Lukács 16:29 Monda néki Ábrahám: Van Mózesök és prófétáik; hallgassák azokat.

Lukács 16:30 Ama pedig monda: Nem úgy, atyám Ábrahám; hanem ha a halottak közül megy valaki hozzájok, megtérnek!

Lukács 16:31 Ő pedig monda néki: Ha Mózesre és a prófétákra nem hallgatnak, az sem győzi meg őket, ha valaki a halottak közül feltámad.

2023. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Még nem jött el az ítélet napja!
2023. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Nincs pokol, es a menybe sem lehet bejutni még.

Az iteletnapkor lesz az elosztas aki megerdemli el tovabb aki nem az elég és kész. Nem örökkön örökké, ahogy tartják egyesek, hanem megsemmisül és viszlát. Aki meghalt már nem járkál semerre. A gazdag meg a Lázár masról szól mint ahogy tanitjak.

2023. júl. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem. A mennyországban nincs ember. A mennyország maga a végtelen lélek, mint 1.


Onnan nincs vissza vagy bármerre, mert a létezésen túl van.

2023. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös!

Bocsánat a kérdésért, de többször hallottam ezt a kifejezést de mégsem értem.

Mi a különbség a között,hogy valami nem létezik és hogy a létezésen túl van?

2023. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 KZitus ***** válasza:
nem, nincs.
2023. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#1

A valóság nem azon múlik, hogy ki miben hisz.

2023. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze,de senki se tudja, hogy valójában mi történik velünk a halál után így szerintem minden amit a nem tudom kívül mondunk, az legjobb esetben is spekuláció.
2023. júl. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Látom röpködnek a lepontozások. Pedig nem a véleményem írtam, hanem a Bibliai álláspontot. Jézus második eljövetele hozza el az ítélet napját. Addig senki nem megy oda, legalábbis ember nem!
2023. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!