Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elmennétek poénból egy Jehova...

Elmennétek poénból egy Jehova tanúi szekta gyülésre?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen emberek járhatnak komolyan ezekre.

2023. szept. 5. 13:46
1 2
 11/13 Bomber09 ***** válasza:
50%

Kedves kérdező!


Sokan bántják Jehova tanúit, úgy hogy nem is tudják hogy miben hiszünk, csak hallanak rólunk pletykákat, ami nem is igazak.


A régmúltban az emberek megvoltak győződve hogy a föld lapos, vagy hogy állatok tartják meg az egészet.

Aki pedig az ellenkezőjét állította, azt meggyilkolták. Mindenki elhitte hogy azért igazak ezek az állítások mert sokan ezt mondják. Egyáltalán nem jártak utánna hogy mi az igazság. Aki pedig igen, az valóban rájött, de azt meg megölték.


Ha egy ember olvassa a bibliát és betartja amit ott olvas, akkor nem agymosott lesz, hanem jó ember.


Hiszen az a szülő aki megtanítja a gyermekének hogyan kell jó embernek lennie, és szépen viselkedni, arra nem azt mondjuk hogy biztos agymosott, hanem hogy jó szülő.


Hasonló Jehova tanúi is. Próbálunk az embereknek átadni mind azt amit a Bibliában megtanultunk, viszont némely személy olyan csúnyán viselkedik mintha bűnösök és gyilkosok lennénk

2023. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
Felejtsd el hogy így beszélj Jehova tanuirol. Volt hozzájuk szerencsém, életem legkedvesebb perceit is nekik köszönhetem. Az útjaink szétváltak, de ugyanúgy tiszteletben tartom őket. Tudod ők valóban a hitbe vetik az életüket! És egy olyan mint te, fogja be a száját!
2023. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38%

12

Nagyon meglepett amit írtál, minden tiszteletem a tied! Köszönöm szépen a testvérek nevében is. Örvendek, hogy így érzel. Kívánom a legjobbakat (és ki tudja, egy nap lehet megint összefonódik az utad a miénkkel :) )

2023. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!