Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A hitetlenek mit szólnak,...

A hitetlenek mit szólnak, hogy a keresztény családtaguk meghal a hitért, mert nem akarja megtagadni Krisztust?

Figyelt kérdés
21Hiszen számomra az élet Krisztus, a halál pedig nyereség. 22Ha meg tovább kell élnem, az gyümölcsöző munkát jelent. Nem tudom tehát, mit válasszak. 23Mind a kettő vonz: Szeretnék elköltözni, hogy Krisztussal egyesüljek, mert ez mindennél jobb volna
2023. nov. 10. 16:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Megállapítak, hoyg az adott családtag nem csak keresztény, hanem hülye is.
2023. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szóval inkább legyen hitetlen?!

Az apostolok is hülyék voltak?

2023. nov. 10. 17:20
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ostobaság, de mindenkinek joga van úgy cselekedni, ahogy jónak látja.
2023. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%

Az apostolok nem feltétlen voltak észlények - elvégre tanulatlan halászokról van szó, másrészt meg ezelött több ezer évvel éltek.

Egy normális ember nem a kétezer évvel ezelötti emberek döntését veszi alapul, legalább is úgy látom, te is a mai technikát használod, a mai világban élsz és nem úgy, mint az akkori emberek.

Másrészt egy mesében hinni nagyobb gond, mint logikusan gondolkodni és a realitást tartani igaznak.


A kérdésre, ha valakinek ennyi esze van, haljon meg, legalább nem szaporodik - ez a természetes kiválasztódás folyamata

2023. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés? Mi az, h meghal valaki, mert nem akarja megtagadni Krisztust? Attól, h valaki nem tagadja meg Krisztust még nem fog meghalni.
2023. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
Az arab terroristák felrobbantják magukat a hitükért mint öngyilkos merénylők, de elég bugyuta dolog azt képzelniük hogy kapnak 40szüzet jutalomból. Ha megölöd magad te sem fogsz egy varázsvilágba örökké boldog lenni, nem is értem hogy tudtak ennyire megvezetni. A vallásba nagy pénz és hatalom van a ravasz emberek rászedik a hiszékenyeket, sokféle vallást és vallásirányzatot kitaláltak már a történelem során a közös mindben, hogy nincs bizonyítéka egyiknek sem természetfelettire csak szédítik a kis butákat.
2023. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Az tényleg öngyilkosság.

Én sem éheztetem magamat 40 napig ahogy Krisztus csinálta.

2023. nov. 10. 17:50
 8/23 A kérdező kommentje:

Remélem ezt tanítod a gyerekedned is amikor megkérdezi, hogy mi van a halál után? :D


https://www.youtube.com/watch?v=d9xi3uRS8vA

2023. nov. 10. 18:25
 9/23 anonim ***** válasza:
22%
A gyerekem tudja, hogy a halál után nincs semmi!
2023. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Van még több ilyen elmebeteg videód? Ennyire buta vagy, hogy ezeket elhiszed????
2023. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!