Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A hitetlenek mit szólnak,...

A hitetlenek mit szólnak, hogy a keresztény családtaguk meghal a hitért, mert nem akarja megtagadni Krisztust?

Figyelt kérdés
21Hiszen számomra az élet Krisztus, a halál pedig nyereség. 22Ha meg tovább kell élnem, az gyümölcsöző munkát jelent. Nem tudom tehát, mit válasszak. 23Mind a kettő vonz: Szeretnék elköltözni, hogy Krisztussal egyesüljek, mert ez mindennél jobb volna
2023. nov. 10. 16:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
54%
Olyan érdekes, hogy csak a keresztény és muszlim emberektől látni ilyen ocsmány és gyűlölködő viselkedést; tapasztalataim szerint a buddhisták, pogányok és természeti hívők sokkal tiszteletteljesebbek.
2023. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:

21.

Amikor ilyet látsz:

-----------------

17/23 A te válaszod:

17. válaszolok magamnak

---------------------

Minden rutinos GyK-s tudja, hogy ilyenkor bizonyára "törlődött" valami, ezért borult a számozás. Ezért van egy másik szokás, amikor úgy reagálunk:

tegnap 22:29

vagy

nov. 10. 22:29

Így, ha törlődik is valami, egyértelműbb a hivatkozás.

Egyébként visszanézve, a kérdező beírásaira reagáltam, majd feladtam (21:49) és már nem is akartam írni többet.

2023. nov. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Azt,hogy hülye. Mi mást lehet ilyen emberről gondolno
2023. nov. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!