Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Győrben csütörtökön mely...

Győrben csütörtökön mely felekezetnek (vagy szektának) van miséje?

Figyelt kérdés
Vagy gyűlése?
nov. 25. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Nono ... Aki szektázik, az a saját szektájában, börtönében van. Szóval csak óvatosan ezzel a kifejezéssel.


Amúgy, ha tudod, hogy van akkor azt is tudod, hogy melyik.

Egyszer csak el kellene menned, hogy meg tudd ott-e a helyed .

nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én biztos nem, a szomszédaim szektások és ki fogom deríteni mely felekezet tagjai. Jó okom van rá. Mindig csütörtök fél 5kor mennek el a családdal aztán 7kor meg haza. Annyit tudok hogy nem jehovások mert azoknak vasárnap van a miséjük.
nov. 25. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Miséje csak a katolikusoknak és az ortodoxoknak van.
nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Huha ! Áldjon Téged és a szomszédaidat is az Úr Jézus Krisztus!
nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből nem indulnék ki a helyedben, hogy csütörtökönként mennek. A legtöbb keresztény felekezetnek vasárnap van istentisztelete (ahogy írta a 3-as: mise csak a katolikusoknál, ortodoxoknál és én úgy tudom az anglikán egyház katolikushoz közelebb álló szárnyánál van). Viszont az egyház tagjai általában nem csak vasárnap járnak az egyházi közösségbe, hanem vannak más alkalmak: hittan, bibliaóra, énekkar, családos összejövetel, imaóra, lelkigyakorlat, stb amik igazából bármikor lehetnek.
nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem keresztények mert igazi gonosz bunkó *****ok
nov. 25. 13:44
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

#2


Nekik heti kétszer van


Vasárnap és valamikor hétköznap.


Képzelem milyen jó okod van arra hogy más dolgával foglalkozz. Ha Mari néni egy reggel 2-el több magot adna a tyúkjainak mint általában tuti ott is játszanád a Sherlockot

nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

#6


Ezt mi már nem tudhatjuk. Gyakran van hogy valaki úgy néz f*sznak valakit hogy az illető amúgy tök normális és igazából vele van a baj.

nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most már kíváncsi vagyok, hogy mivel is érdemelték ki a gonosz jelzőt ?
nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

2# Jehovások. Gratulálok Emese. Jehova tanúi!**

Ennyi illemet legalább mutass.

6# miért, csak a keresztények lehetnek szeretnivalóak? Muszlimok nem? Zsidó család nem? Fejezzük már be az általánosítàst.

nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!