Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A HIT gyülekezet, meg az...

A HIT gyülekezet, meg az Újszövetség Gyülekezete ugyanaz?

Figyelt kérdés

Ugyanazokat tanítják, ugyanazok az imák vannak, ugyanazokon a nyelveken beszélnek ?

Hogy kell ezt elképzelni ? Két külön vállalkozás és konkurencia egymásnak ? Aki az egyik gyülekezethez tartozik, nem tartozhat a másikba ?

Az egyiknek a vezetője a Tamás Pásztor , a másiknak a Németh Sándor ?



A kérdésem abszolút kíváncsiság , és semmiképp sem bántásnak szántam. Most nem az átlagember véleménye érdekel , hogy lehúzás, meg kamu. Most esetleg olyan ember véleményére lennék kiváncsi aki valamelyik gyulekezethez tartozik.


Köszönöm


nov. 27. 20:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#19 én a 17 vagyok és mélyen sértő, hogy azonos személynek gondolsz 18-cal. Mondjuk ti szektás keresztények mindig azt hiszitek, hogy mindent tudtok ránézésre, úgyhogy nem csodálkozom...
dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21# en vok há' mi sertő van bennem??
dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#19

Mondjuk azt én is kérdeztem, hogy milyen különbségek vannak, mert írod, hogy sok, de csak a prófétálást mondtad, ami azért elég jelentéktelen különbség. A hitgyüliben is a szektavezér amolyan próféta, nem?

dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#22 Te a stilusod alapjan a Raki Tamas lehetsz. 😆 Uuuuuzd ki belolem a zordogot.... 🥺
dec. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24# lőném le magam ha en lennek Ráki...
dec. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Ugyan azt valják, ugyan abba az Úr ban hisznek, tanítását adják tovább!

A nyelv meg ugyan az MAGYAR... ha máshogy is beszélnek azzal sincs baj, attól mert nm értsük...ugyan úg istentől van

jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!