Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudnám imitálni a hívő...

Hogyan tudnám imitálni a hívő keresztényi életet úgy, hogy az új vallásos barátaim előtt hitelesnek tűnjek, de ne a saját kényelmem rovására?

Figyelt kérdés

most ádventkor koszorút vettem - 6k-ba fájt, de egyszer belefér és gyertyát gyújtottam égette megy darabig és lőttem pár beállított fotót amin imádkozok, szerintem egész hiteles lett,

tehát ilyen ötletek kellenének nem csak ünnepekre, hanem a mindennapokra is.

egyikük felvetette valami csoportos olvasást amibe belehallgatva ilyen mantrához hasonlít, az ilyet tényleg csinálják a keresztények, vagy ez próba, hogy kiszűrjenek?



dec. 11. 02:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

#10 Szoktam keresztény zenéket hallgatni, de nem vagyok konzervatívan vallásos, annak ellenére, hogy felnőtt fejjel első áldoztam és bérmálkoztam.


Vannak vallásos és ateista barátaim is, de egy csomó más dologról tudunk beszélgetni, ami senkit nem hoz kellemetlen helyzetbe. Legfeljebb ha valamit nem értek, visszakérdezek.

dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Thunderfairy ***** válasza:
83%
Remélem ezek után kiraknak a csapatból. Ők se miattad vallásosak. És úgy van ahogy itt az egyik hozzászoló mondja. Ha nem fogadnak el mert nem vagy vallások akkor nem is a barátaid.
dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Bár a kérdés trollkodás, de azért adok rendes választ, sehogy. A kereszténység nem pénzt, hanem időt követel, azt pedig úgy se fogsz áldozni rá, pár ezer forintot koszorúra egyszerűbb.
dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ennek igy semmi értelme nincs biztosan hallottál már Jézusról esetleg hívő is vagy szóval tisztába vagy a szellemi dolgokról de sajnos rajtad nem tud segíteni Jézus mivel csak eljátszod a hitet nyilvánossan ez képmutatás.....

dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Miért gondolod, hogy nem fogadnának el, ha nem hinnél?
dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%

Ismerős jelenség!


A konstantinuszi fordulat után előnyt jelentett a keresztényi formaiasság.

Temérdek pogány lelkű karrierista lett látszatkeresztény,akik-mint rákos daganatok az egészséges testben-pogánnyá tették a keresztény közösségeket.


Nem jó szándék a megjátszás.

dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
sehogy, de amúgy is troll vagy
dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

ez nem igazi megjátszás, mint elmítettem. csak a kereszténységemet hazudom meg minden más tiszta velem kapcsolatban. mert nem szeretném ha megismernének valaki mást a vallási csoportban aki lassan kiszorít a baráti körükből, volt már ilyen és nem kellemes, szóval rájuk vigyázok.


azok szerint akik szerint kamu: ne ítélj, hogy ne ítéltess,

k jó idézetek vannak a bibliában, már három oldalt teliírtam velük, be fogom tanulni

úgy hitelesebb leszek,

de kéne még pár más ötlet, ne csak PM-be

dec. 12. 22:38
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Azok szerint akik szerint kamu azoknak igazuk van, nem??? te meg képmutatóvá teszed magad ha nem így gondolod bacsapod nem csak a rajongóidat hanem magadat is.
dec. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
25%

18

"lőttem pár beállított fotót amin imádkozok"

Ezt jól kitaláltad és elég is lesz, nem fog senki kételkedni.


"egyikük felvetette valami csoportos olvasást amibe belehallgatva ilyen mantrához hasonlít, az ilyet tényleg csinálják a keresztények, vagy ez próba, hogy kiszűrjenek?"

Nem csinálják, ez olyan próba, hogy kiszűrjenek.

dec. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!