Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudnám imitálni a hívő...

Hogyan tudnám imitálni a hívő keresztényi életet úgy, hogy az új vallásos barátaim előtt hitelesnek tűnjek, de ne a saját kényelmem rovására?

Figyelt kérdés

most ádventkor koszorút vettem - 6k-ba fájt, de egyszer belefér és gyertyát gyújtottam égette megy darabig és lőttem pár beállított fotót amin imádkozok, szerintem egész hiteles lett,

tehát ilyen ötletek kellenének nem csak ünnepekre, hanem a mindennapokra is.

egyikük felvetette valami csoportos olvasást amibe belehallgatva ilyen mantrához hasonlít, az ilyet tényleg csinálják a keresztények, vagy ez próba, hogy kiszűrjenek?



dec. 11. 02:50
1 2 3
 21/22 nokid válasza:
87%
Semmi értelme képmutatónak lenni. Akkor derül ki mikor nem is gondolod és nagyobb gondban leszel. Légy önmagad és így kell elfogadjanak.
dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen barátok nem barátok. Ha barátok lennének, akkor elfogadnák, hogy te nem hiszel az ő meséikben. Tehát ne akarj megfelelni nekik, felesleges.
dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!