Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az iszlám, ha jobban megnézzük...

Az iszlám, ha jobban megnézzük, csak egy átírt Tóra, nem?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a vallások, sokat olvastam már ezen a téren. Nemrég elkezdtem a Koránt is, és gyakorlarilag újra és újra az ősi zsidó mítoszok köszönnek vissza, csak átfogalmazva kicsit. De így akkor mi értelme volt új vallást alapítani, miért nem követte Mohamed simán a judaizmust?
jan. 16. 19:13
 101/144 anonim ***** válasza:
0%
Mutattam felvételeket amin egy amerikai vezető politikus az ISIS terroristavezérrel és más terroristákkal nevetgél, Izrael elnöke pedig maga ismerte be hogy támogatták a Hamaszt. Ezek önmagukért beszélnek. És ha hozzátesszük hogy az ISIS áldozatainak 99%-a muszlim és hogy soha nem is támadják Izraelt vagy az USA-t még a leghülyébbeknek is össze kell hogy álljon a kép.
jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/144 A kérdező kommentje:
Igen, pont az ilyen hamis propagandáról beszéltem, ami hoax felvételekből és kauzáció nélküli kijelentésekből gyárt hazugságokat.
jan. 21. 09:26
 103/144 anonim ***** válasza:
0%
A felvétel valós. Még az általad idézett cikk sem ír olyat hogy szerkesztett. És mi az hogy kauzáció nélküli te féleszű? Ha egyszer beismeri az izraeli elnök hogy támogatták a Hamaszt hogy ártsanak a palesztinoknak.
jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/144 A kérdező kommentje:
Az azt jelenti, hogy nincs az állításaid közt ok-okozati összefüggés. Pl a logikád alapján neked, Izlandnak, a Független Kisgazdapártnak vagy a sarki virágkötészetnek pont ugyanannyi köze van az ISIS megalapításához, mint az USA-nak és Izraelnek.
jan. 21. 10:03
 105/144 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy vezető amerikai politikus egy felvételen nevetgél az ISIS terrorszervezet vezetőjével és az ISIS érdekes módon sosem támadja Izraelt vagy az USA-t akkor elég egyértelmű az ok okozati összefüggés. Arról nem is beszélve mikor az izraeli elnök maga ismeri be hogy támogatták a Hamszt.
jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/144 A kérdező kommentje:

Mivel az egyik érved már bizonyítottan kamu, a másik pedig nem jelent ok-okozati összefüggést, ez így továbbra is egy nagy nulla.

Míg az én oldalamon továbbra is ott állnak az ellenőrizhető tények a linkelt forrásokon.

jan. 21. 12:16
 107/144 anonim ***** válasza:
0%

Mitől kamu? Ezt elfelejtetted leírni :)Az ok okozati összefüggés pedig egyértelmű ha egy vezető amerikai politikus egy felvételen nevetgél az ISIS terrorszervezet vezetőjével és az ISIS sosem támadja Izraelt vagy az USA-t.

Amit linkeltél általános infok, de sehogy nem zárják ki hogy az USA és Izrael hozta létre az ISIS-t.

jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/144 A kérdező kommentje:
Már kaptál róla linkeket korábban, most nem keresem vissza. Tehát az egyetlen állításod, ami tényleg tény, hogy az ISIS sosem támadta meg közvetlenül se az USÁ-t, se Izraelt. Csak épp ugyanez behelyettesíthető szinte minden mással is, akiket nem támadott meg, vagyis itt meg az ok-okozati összefüggés nem létezik, ami bármit is alátámasztana a szavaidból.
jan. 21. 12:26
 109/144 anonim ***** válasza:

Szerintem el sem olvastad amit linkeltél. Talán mert nem is értesz angolul.

Mivel az ISIS terrorszervezet vezetője egy felvételen nevetgélt vezető amerikai politikussal, nem lehet szó mindenki másról, hanem az USA-ról, így egyértelmű az ok okozati összefüggés. Pláne ha hozzátesszük hogy az ISIS tevékenysége kizárólag az USA-nak és Izraelnek kedveznek. Most Iránban robbantott az ISIS, Iránt pedig az USA és Izrael tekinti ellenségnek. Ja igen, a korábbi brit miniszerelnök már azt is elismerte hogy ők hozták létre az ISIS-t közvetetten. Tehát már ők maguk is beismerik közvetetten. Persze az is bizonyított hogy közvetlenül ők hozták létre.

jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/144 A kérdező kommentje:
Attól, hogy ugyanazt leírod jó sokszor, nem lesz kevésbé hazugság. Én hiteles bizonyítékokat hoztam a saját állításaim mellett, cáfolatokat a tieid ellen, tőled pedig annyi telik hogy ismételgeted, ami már korábban meg lett cáfolva. Hát akkor ezt is látványosan elbuktad.
jan. 21. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!