Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az iszlám, ha jobban megnézzük...

Az iszlám, ha jobban megnézzük, csak egy átírt Tóra, nem?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a vallások, sokat olvastam már ezen a téren. Nemrég elkezdtem a Koránt is, és gyakorlarilag újra és újra az ősi zsidó mítoszok köszönnek vissza, csak átfogalmazva kicsit. De így akkor mi értelme volt új vallást alapítani, miért nem követte Mohamed simán a judaizmust?
jan. 16. 19:13
 111/144 anonim ***** válasza:
89%

Orbán a múltkor egy képen Ursula von der Leyennel nevetgélt egy képen, most már biztos, hogy ezt a csicska kormányt Brüsszel irányítja.


Törökországot és Erdogant pedig személyesen Biden elnök irányárja (rövid pórázon):

[link]

jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/144 anonim ***** válasza:
0%

"Attól, hogy ugyanazt leírod jó sokszor, nem lesz kevésbé hazugság. Én hiteles bizonyítékokat hoztam a saját állításaim mellett, cáfolatokat a tieid ellen, tőled pedig annyi telik hogy ismételgeted, ami már korábban meg lett cáfolva. Hát akkor ezt is látványosan elbuktad."


Figyelj, a te értelmi szinteden azt sem tudod mit jelent az hogy bizonyíték, mit jelent az hogy bizonyítani, vagy hogy ok okozati kapcsolat. :) Mondtam, semmi keresnivalód ennyi ésszel ilyen kérdéseknél.

jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/144 anonim ***** válasza:
0%

"Orbán a múltkor egy képen Ursula von der Leyennel nevetgélt egy képen, most már biztos, hogy ezt a csicska kormányt Brüsszel irányítja."


Az a tény hogy Orbán és Ursula von der Leyennel találkozott, azt jelenti politikai gazdasági kapcsolatban állnak egymással, és ha nevetgélnek, jóban is vannak. Az irányítás pedig úgy történik hogy az erősebb irányítja a gyengébbet így akkor az EU szervei diktálnak Magyarországnak. Szóval ha vezető USA politikus találkozik az ISIS terrorszervezet vezetőjével és nevetgélnek akkor jól megértik egymást, és azt is bizonyítja katonai, pénzügyi, politikai kapcsolatban állnak. Az erősviszonyok alapján pedig az USA irányítja az ISIS-t.

jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/144 A kérdező kommentje:

"Figyelj, a te értelmi szinteden azt sem tudod mit jelent az hogy bizonyíték, mit jelent az hogy bizonyítani, vagy hogy ok okozati kapcsolat"

Miután eddig pont te sültél fel a téged cáfoló bizonyítékok ignorálásával, az érveid ok-okozati összefüggéseinek hiányával, illetve bizonyítottan hamis érvek vég nélküli mantrázásával, ez elég szánalmas próbálkozás volt...

jan. 21. 13:31
 115/144 anonim ***** válasza:
0%
Akkor sorold már kérlek a "bizonyítékaidat" :)
jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/144 anonim ***** válasza:

#113

Tehát akkor Erdogan is csak Biden egy bábja :(

jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/144 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig itt vitáztok az 1 pipás muszlimmal? xD
jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/144 A kérdező kommentje:
Linkeltem őket, pl az ISIS megalapitasáról ismert tényeket.
jan. 21. 14:26
 119/144 anonim ***** válasza:
Hát hogy őszinte legyek, mióta itt olvasom a muszlim kommentelő hozzászólásait, a muszlimok iránt érzett tiszteletem drasztikusan csökkent.
jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/144 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát akkor Erdogan is csak Biden egy bábja"


Nem, de az USA megpróbálta Törökországot is irányítani. Valamennyi befolyása van de azt azért nem lehet mondani hogy a török elnök az USA bábja.

jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!