Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az iszlám, ha jobban megnézzük...

Az iszlám, ha jobban megnézzük, csak egy átírt Tóra, nem?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a vallások, sokat olvastam már ezen a téren. Nemrég elkezdtem a Koránt is, és gyakorlarilag újra és újra az ősi zsidó mítoszok köszönnek vissza, csak átfogalmazva kicsit. De így akkor mi értelme volt új vallást alapítani, miért nem követte Mohamed simán a judaizmust?
jan. 16. 19:13
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/144 A kérdező kommentje:
Azt már rég bizonyítottam hogy a képed kamu. A logika az, ami egy az egyben ugyanaz a két esetben, és mégis az egyiket baromságnak tartod, a másiknak tapsikolsz, tehát lényegében így a végére sikerült önmagad is meghazudtolnod. Gratula!
jan. 22. 09:23
 142/144 anonim ***** válasza:
0%
Hol bizonyítottad hogy kamu? :) Amit linkeltél nem azt írja hogy kamu hanem hogy nem az ISIS vezetője van rajta. Ráadásul annyira ostoba vagy hogy nem fogod fel nem ugyanaz a logika mert az egyik esetben két államfő találkozik ami teljesen rendben van a másikban meg egy vezető politikus és egy terrorszervezet vezetője.
jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/144 A kérdező kommentje:

"hanem hogy nem az ISIS vezetője van rajta."

Tehát amit mondtál, kamu.


"hogy nem fogod fel nem ugyanaz a logika "

De igen, mivel a logikád annyi volt, hogy ha van kép két vezetőről, akkor az egyik áll a másik mögött. És amint másokkal kapcsolatban merült fel ugyanez, egyből felismerted, milyen szánalmas kísérlet volt ilyen logikára alapozni. Hát nem meglepő?

Ja nem, persze, ezt hívják agymosottságnak. Na szevasz!

jan. 22. 11:08
 144/144 anonim ***** válasza:
Én a Koránt plágiumnak tartom. Egy csomó minden van benne, ami korábban íródott, nem-kanonizált zsidó és keresztény írásokból van.
jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!